Синтетична олива 0W-30 SL/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична легкоплинна олива екстра класу XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF.

Бездоганність, плавність ходу, легкість - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонета РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil. Виготовлена на основі комплексних синтетичних базових олив, що містять складні ефіри - естери (esters) і поліальфаолефіни.

 • Забезпечує бездоганну роботу бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів у всіх режимах експлуатації, незамінна для прихильників впевненого і динамічного стилю їзди
 • Є кращою для двигунів американських автомобілів, в тому числі підвищеної прохідності, в яких використовуються легкотекучі оливи (з малою високотемпературною в'язкістю SAE 30)
 • Має сильну адгезію (добре прилипає), тобто на деталях двигуна, що змащуються, завжди залишається тонка захисна плівка оливи, яка не стікає в картер
 • Завдяки своїй легкоплинності має чудові енергозберігаючі властивості і тому значно зменшує витрату пального
 • Навіть за найнижчих температур (нижче - 35 ° С), дуже швидко надходить до всіх деталей, що змащуються, і робить запуск двигуна виключно легким
 • Точно підтримує оптимальний тиск в системі змащування, тримає двигун в ідеальній чистоті

Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 / B4) класифікацій, специфікацій провідних виробників легкових автомобілів (BMW, MB, Porsche, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SL/CF ACEA A3/B4 VW 502.00
VW 505.00 MB 229.5 MB 229.3
Renault RN0710 Renault RN0700 Volvo 95200356

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Особливо рекомендується для двигунів з подовженими інтервалами заміни оливи, зберігає унікальні захисні властивості навіть в умовах «продовжених» інтервалів сервісного обслуговування (заміна оливи через 30 000 км пробігу - VW 503.01)

Створена на основі комплексу повністю синтетичних базових олив вищої якості: складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (PAO) провідних європейських виробників. Легована кращим із існуючих на сьогоднішній день пакетом присадок.
Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних двигунів з наддуванням,також з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,841
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 12,2
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 68,2
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6200
Індекс в'язкості ≥170
Температура спалаху, ° C 205
Температура застигання, ° C < -45
Сульфатна зольність, мас.% 1,5
Лужне число, mgKOH / g 11,2
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20101

ж/б 4 L Арт. ХА 20201

ж/б 5 L Арт. XA 20301

відро 20 L Арт. XA 20501

євробочка 60 L Арт. XA 20601

євробочка 200 L Арт. XA 20701

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Артем
  5 stars
  Залил в Тиграна 2019 г. + ревиталиант New car. Всё отлично
 • Виталий Вячеславович
  5 stars
  добрый день, какое масло лучше подходит для фолькцваген туарег 2004г.в. двигатель 2.5 турбодизель, спасибо
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекломендуємо Вам використовувати Синтетична олива 5W-30 504/507 XADO Atomic Oil

 • Владимир
  5 stars
  Добрый день. Фольксваген амарок 2019 года. Дизель би турбо. Масло официалы заливают Longlife III 0W30 209. Нарецаний на роботу двигателя нет. Уровень масла от замены, до замены не изменяется. Посоветуйте присадку, и масло в двигатель. Обьем масляной системы 7 литров.
  Відповідь експерта :
 • Виктор
  5 stars
  Добрый день, посоветуйте какое лить масло в Форд Мондео 1,6 дизель? Спасибо
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать оригинальное масло.

 • Максим
  5 stars
  Какое масло посоветуете Infiniti Q50 (2017) 2.0?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать Моторное масло 0W-20 SN XADO Atomic Oil

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре