Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-30 C23

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Надсучасна легкоплинна синтетична моторна олива XADO Atomic Oil 5W-30 С23.

Надійність, плавність, економічність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Виготовлена по «mid SAPS» технології і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі (DPF — Diesel Particulate Filter)
 • Виконує вимоги нової європейської категорії якості - ACEA C3 (оливи вищої експлуатаційної категорії із середнім рівнем вмісту сульфатної золи, сірки і фосфору)
 • Рекомендується до застосування в двигунах Euro-4 (допуск MB 229.31)
 • Відрізняється найвищим рівнем експлуатаційних властивостей і забезпечує вищий ступінь захисту і надійної роботи двигунів
 • Олива «довгого життя», використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами заміни

Перевершує вимоги вищих американських (API SМ/CF) і європейських (ACEA A3/B3/B4/С3) класифікацій, специфікацій провідних виробників автомобілів (BMW, MB, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SP/SN Plus/SN/CF ACEA C2/C3
MB 229.31 BMW Longlife-04
Рекомендуеться до використання:
VW 505 00/505 01 GM dexos2
GM-LL-A-025/-LL-B-025 Fiat 9.55535-S1/-S3

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива 4 л + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Виготовлено на основі спеціальних повністю синтетичних базових олив.

XADO Atomic Oil 5W-30 С23 - всесезонна легкоплинна синтетична моторна олива ультракласу.
Виготовлена за технологією «mid SAPS» (mid level Sulphated Ash, Phosphorous, Sulphur) на основі спеціальних синтетичних базових олив і новітнього пакету присадок провідних світових виробників.

В'язкісні властивості оливи XADO ATOMIC OIL 5W-30 С23 забезпечують легкий пуск за низьких температур (нижче -30 °С) і надійне змащення у інтенсивних режимах роботи двигуна.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в області енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 25105.

Банка 4 л., артикул XA 25205.

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергей
  5 stars
  День добрый! Подойдет это масло для Опель Астра 1,7 дизель?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так. Використовуйте сміливо.

 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте. Пежо 3008 1.5 турбо дизель, алюминиевый блок цилиндров. Подойдет XADO Atomic Oil 5W-30 С23 ? Или какие варианты 5W - 30 ? Спасибо за внимание.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-30 C23 або Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-30 С23 AMC Black Edition

 • Ігор
  5 stars
  Вже більше 5 років користуюсь тільки цією олією, задоволений якістю
 • Леонид Константинович
  5 stars
  Використовую олив цього виробника більше 20-ти років та вже на третьому авто, задоволен як завжди.
 • Дмитрий
  5 stars
  Скажите пожалуйста, что это за масло и чем отличается от SM и SN? Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-30 SM/CF і Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-30 C23 це ідентичні оливи тілки переробили стандартізацію тари під европецский ринок. Різниця між SM клас і SN клас - моючі властивості к5лас якості та деякі допкуски.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре