Напівсинтетична олива 10W-40 SL/CI-4 XADO LX AMC Black Edition

жестяная банка
?
Наявність уточнюйте

Преміальна всесезонна напівсинтетична олива з синергетичною формулою AMC з розширеними експлуатаційними характеристиками XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL/CI-4.

Застосовується в легкових, малих і важких вантажних автомобілях, тягачах і автобусах. Максимальна концентрація ревіталізанта 1Stage AR RF [33.3] не тільки захистить двигун у найекстремальніших умовах, але і відновить вже наявне спрацювання!

 • Універсальна в застосуванні для різних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів, малих і важких вантажних автомобілів, тягачів і автобусів
 • Особливо ефективна для всесезонного використання в LPG двигунах (на зрідженому газі) автомобілів, в тому числі сучасних (багатоклапанних, з турбонаддувом, дизельних з безпосереднім упорскуванням)
 • Рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальному стані весь період експлуатації
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального, зменшуючи втрати на тертя, особливо під час запуска двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Універсальна в застосуванні - підходить як для дизельних, бензинових і LPG (на зрідженому газі) двигунів автомобілів.
 • Відновлює компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Олива XADO LX AMC BLACK EDITION відновлює потужність і прийомистість двигуна до заводських параметрів. Тепер двигун працює надійніше, довше і краще.<

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API SL/CI-4 ACEA A3/B4/E7 JASO DH-1
Global DHD-1 MB 235.27/228.3/229.1 MAN M 3275/M 3271
Volvo VDS-3 Renault RLD-2/RLD Caterpillar ECF-2 /ECF-1-A
CES 20077/CES 20078 Deutz DQC III-10 MTU type 2
Detroit Diesel DDC 93K215 Allison C-4 Mack EO-N
Voith Class A    

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується для бензинових і дизельних двигунів легкових і вантажних автомобілів. Для виробництва олив XADO LX AMC Black Edition 10W-40 SL / CI-4 використані:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонера металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні, гидрокрекингові оливи
 • розширений синтетичний пакет присадок EXPAO

Синергетична формула AMC ревіталізанту 1Stage AR, кондиціонера металу (КМ) і агенту 2D ковзання; кращі базові синтетичні, гідрокрекінгові оливи; розширений синтетичний пакет присадок EXPAO.

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAО) по «верхній межі» забезпечують подовжений інтервал роботи присадок в оливі. Що дає надвисоку стабільність характеристик оливи навіть після рекомендованого інтервалу її заміни.

Високий вміст кондиціонера металу (КМ) в оливі, навіть під час пікових навантаг на двигун, не дає розірвати оливний клин. Оливна плівка зміцнена КМ навіть під час тривалого простою автомобіля не стікає з поверхонь, що труться, надійно захищаючи двигун під час холодних пусків і в режимах їзди старт-стоп.

2D агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економічності пального за рахунок надлегкого ковзання деталей.

Примітки

Під час використання оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,865
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 15,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 105,6
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥148
Температура спалаху, ° C >210
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22275

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  Масло действительно шикарное. Долго решался перед приобретением, цена все таки имеет вес, но честно оно того действительно стоит. Через примерно 300 км машину не узнать как будто только с салона. Движок мурлычет как котенок хотя у меня дизель и приемистость, тяга... вообще шустрая стала. Доволен!
 • Андрей Вязовский
  5 stars
  Купила данное масло.Запах отличный.Очень хорошие моющие присадки...за 2000 км двигатель блестит....что касается работы самого двигателя разницы н езаметил потому что всегда ездил на хадо...просто перешел с 5-40 на 10-40 в связи с пробегом..
 • Ярослав
  5 stars
  Добрий день! Підкажіть будь ласка чи підійде по допускам? "Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO LX AMC Black Edition" для Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil Skoda Octavia Tour 2007р.в. двигун 1,6 AKL 8 клапанний газ/бензин (пробіг 235000)? Що з цих олив буде краще? 1-Варіант чи 2-Варіант + Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage через 1500-2000 км. (витрата мастила 1,5-2,0 л. на 10000 км). Дякую за розуміння!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для відновлення двигуна рекомендуємо викоритовувати  Напівсинтетична олива 10W-40 SL / CI-4 XADO Atomic Oil і Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage


 • Олег
  5 stars
  Добрый день. Посоветуйте пожалуйста. Ланос 1.5 бенз, пробег 160 тыс., был ремонт головки, замена компенсаторов ну и заодно замена поршневых колец. Откатал 1000 км, стучит на холодную один компенсатор и пора менять масло. Это масло 10W-40 SL/CI-4 XADO LX AMC Black Edition можно пробовать или лучше другое + атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage. Спасибо
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте спочатку оливу10W-40 SL/CI-4 XADO LX AMC Black Edition, а потім через 1500-2000 км. можна залити Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Сергей
  4 stars
  На BMW E34, 2,5TDS, 1995года подойдёт?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать  Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO LX AMC Black Edition

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре