Напівсинтетична олива Atomic Pro-Industry 10W-40 Diesel Truck

бочка
Наявність уточнюйте

Atomic Pro-Industry 10W-40 Diesel Truck - напівсинтетична олива вищого класу для магістральних тягачів і автобусів з продовженими інтервалами заміни. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

Ресурс двигуна, надійність, потужність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта, що входить до складу XADO Atomic Oil.

  • Забезпечує високий ступінь надійності дизельних двигунів при всіх режимах експлуатації.
  • Продовжує термін службита знижує витрати на його технічне обслуговування.
  • Екологічно, зменшує шкідливі викиди в атмосферу і особливо рекомендується для дизельних двигунів Euro-3 (Euro-2).
  • Виключно захищає двигун і турбонагнетатель від зносу і стінки циліндра від «полірування».
  • Володіє унікальним запасом експлуатаційних властивостей і забезпечує інтервали заміни більш 100'000 км в двигунах Euro-3.
  • Надійно захищає двигун при роботі на високосірчистої паливі (вміст сірки до 0,5%).
  • Містить двигун в чистоті, нейтралізує забруднення моторної оливи сажею.

За своїми характеристиками перевершує вимоги європейській специфікації ACEA Е4 / E7 і вимоги провідних автовиробників MB 229.5, VDS-3, MAN 3277 до мастил для двигунів UHPD (Ultra High Performance Diesel).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API CI-4 ACEA E4 /E7
MB 228.5 MAN M 3277
Volvo VDS-3 /VDS-2 Scania LDF-2
Renault RLD-2 /RXD CES 20077 /20078
Deutz DQC III-10 MTU type 3
Mack EO-N Mack EO-M Plus
Рекомендується до використання:
Deutz DQC IV-10 MAN M 3377

Детальні характеристики

Застосування

XADO ATOMIC OIL 10W-40 Diesel Truck - всесезонна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів вантажних автомобілів.  Її чудові експлуатаційні властивості забезпечені базовою оливою технології гидрокрекинговиє синтезу і кращим пакетом присадок, спеціально розробленим для високонавантажених дизельних двигунів.

Застосовується в дизельних двигунах всіх типів, в тому числі форсованих (багатоклапанних, з безпосереднім уприскуванням, турбонаддувом, інтеркулером). Забезпечує максимально можливий рівень захисту двигуна, ефективно компенсуючи поточний знос його деталей в процесі експлуатації.

Застосування ревіталізантов визнано перспективним напрямком в області енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,866
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 15,0
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 102,4
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥145
Температура спалаху, ° C >205
Температура застигання, ° C < -33
Сульфатна зольність, мас.% 1,6
Лужне число, mgKOH / g 12,5
* типові показники

Упаковка

євробочка 60 L Арт. XА 20610

євробочка 200 L Арт. XА 20710

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

BPA

BPA - легованих базовим пакетом синтетичних присадок (BPA) що відповідає вищим американським і європейським вимоги до мастил для двигунів легкових і вантажних автомобілів. Значно покращує експлуатаційні характеристики масел з мінеральною і напівсинтетичній основою, забезпечує: знижену токсичність вихлопу; захист систем контролю і нейтралізації вихлопу; підвищений захист від зносу; посилений захист від високотемпературних відкладень; подовжений інтервал заміни.

Відгуки про товар

Написати відгук

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре