Мінеральна олива 20W-50 SL/CI-4 XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
Наявність уточнюйте

Високов’язка мінеральна моторна олива вищого класу.

XADO Atomic Oil 20W-50 SL/CI-4 - краща на сьогоднішній день високов'язка мінеральна моторна олива. Надійність і безвідмовність двигуна - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Спеціально розроблена для інтенсивних умов експлуатації автомобілів за високої температури навколишнього повітря (до 50 °C)
 • Надійно змащує двигун за максимальних робочих температур і граничних обертах
 • Завдяки великій високотемпературній в'язкості (SAE 50) ущільнює зазори в циліндропоршневій групі і тим самим знижує витрату оливи
 • Має високий запас експлуатаційних властивостей і використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами сервісного обслуговування
 • Запобігає утворенню відкладень і зберігає двигун в чистоті

Перевершує вимоги вищих американських (API SL/CI-4), європейських (ACEA A3/B3/B4/Е7) і міжнародних (Global DHD-1) специфікацій до олив для двигунів легкових і вантажних автомобілів. Перевищує експлуатаційні норми для моторних олив провідних фірм автовиробників (МВ, Renault, MAN та ін.).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API SL/CI-4
Рекомендується до використання:
ACEA A3/B4/E7 JASO DH-1
Global DHD-1 Allison C-4
MB 228.3 MAN M 3275
Volvo VDS-3 Renault RLD-2/RLD
Caterpillar ECF-2 /ECF-1-A CES 20076/77/78
Deutz DQC III-10 MTU type 2
Mack EO-M Plus Voith Class A

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкісні властивості олив XADO ATOMIC OIL 20W-50 SL/CI-4 забезпечують найнадійнішу експлуатацію двигуна в умовах високих температур.

Перевершує вимоги вищих американських (API SL/CI-4), європейські (ACEA A3/B3/B4/Е7) специфікацій до олив для двигунів легкових і вантажних автомобілів.
Виготовлена на основі комплексних рафінованих олив з нафти родовищ шельфу Північного моря. Легована спеціальним пакетом присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком у галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,881
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 18,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 161,8
В'язкість при -20 ° C, mPa s < 9500
Індекс в'язкості ≥130
Температура спалаху, ° C >208
Температура застигання, ° C < -33
Сульфатна зольність, мас.% 1,2
Лужне число, mgKOH / g 9,2
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20115.

Банка 4 л., артикул XA 20215.

Банка 5 л., артикул XA 23315.

Відро 20 л., артикул XA 28515.

Євробочка 60 л., артикул XA 20615.

Євробочка 200 л., артикул XA 20715.

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  4 stars
  Где можно купить мин.масло 20w50....
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. На сайте робите замовлення опачуєте і ми відвантажуємо Новою Поштою.

 • Владимир
  4 stars
  Добрый вечер ! подскажите на ниве 2121 если масло не берёт вообще , стоит лить это масло ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати на Ииву 2121  Напівсинтетична олива 10W-40 SL / CI-4 XADO Atomic Oil

 • Виталий
  5 stars
  Добрый день ! Хадо пользуюсь больше 6 лет и дома и на работе и на охоте ! Очень доволен ! Нужен ваш професиональный совет ! Собрал мотоцикл и установил мотор от заз 968 40 л.с. все работает супер заливал это масло в прошлом сезоне . Правильно ли я выбрал это масло для мотора ! Мотор летом перегреваеться , при большой жаре . В Уаз 469 залито в мостах 75в90 просто супер с ревитализантом для трансмисии , что залить в коробку и роздатку ? Большое спасибо ! Хорошего дня !
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для двигуна заз 968 відмінний варіант. В КПП і роздатку використовуйте Трансмісійна олива 80W-90 GL 3/4/5 XADO Atomic Oil і обробити  Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

 • Александр
  5 stars
  Сенс 1.3 пробег 220тыс. на протяжении 10 лет пользовался п/с 10w-40 SL/CF после установки газ. оборудования, начался расход до 3 л. на 10тыс., на что посоветуете перейти.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам первоночально зробити розкоксовку двигуна.
  1.  TotalFlush - очисник маслосистеми двигунів на 200км. перелдзаміною мастила 
  2. 
  Антикокс - розкоксовка поршневих кілець, розкоксовка двигуна 10 секунд в кожний циліндр 
  3. 
   Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 10-15 хвилин на холостому ходу
  4. 
   Напівсинтетична олива 10W-40 SL / CI-4 XADO Atomic Oil
  5.  Ревіталізант EX120 для бензинових двигунів в три етапи з інтервалом 150-250км.

 • Александр
  5 stars
  Замовляю оливу в цьому магазині не вперше, обслуговуванням задоволений, олива чудово підходить для мого мотоблока Мотор січ.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре