Мінеральна моторна олива XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 City Line

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Універсальна мінеральна моторна олива екстра-класу XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 City Line.

Економічність, безвідмовність, потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Універсальна для бензинових, газових і дизельних двигунів усіх типів, в тому числі багатоклапанних, обладнаних турбіною, каталізатором відпрацьованих газів
 • Забезпечує надійний захист двигунів у міському режимі експлуатації та під час тривалих навантажених поїздок по трасі, спеціально рекомендується для змішаних автопарків (легкові та вантажні автомобілі)
 • Має розширений температурний діапазон застосування в порівнянні з традиційною мінеральною оливою SAE 15W-40. Гарантує легкість холодного пуску за температур нижче  -25 °C
 • Має низький рівень втрат на випаровуваність, що гарантує особливо малі витрати оливи на чад
 • Ідеально підходить для двигунів із системою рециркуляції відпрацьованих газів (ERG) і рекомендується для двигунів Euro 3 (Euro 2)
 • Зберігає стабільні захисні властивості (не розріджується і не загускає), застосовується в двигунах з продовженими термінами заміни
 • В'язкісні властивості оливи XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 City Line забезпечують більш легкий запуск порівнянно з традиційними мінеральними оливами за низьких температур (нижче -25 °C) і надійний захист від перегріву і спрацювання під час тривалих поїздок на великій швидкості по трасі

За своїми характеристиками перевершує вимоги американських (API SL / CI-4), європейських (ACEA A3 / В3 / Е3 / E5) і міжнародних (Global DHD 1) стандартів, а також специфікацій провідних автовиробників (MB, VW, Volvo, MAN, Renault).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SL/CI-4
Рекомендується до використання:
ACEA A3/B4/E7 JASO DH-1
MB 235.27/228.3/229.1 MAN M3275
Volvo VDS-3 Renault RLD-2
CES 20077 ; CES 20078 Deutz DQC III-10
Global DHD-1 MTU type 2
Detroit Diesel DDC 93K215 Mack EO-N
Voith Class A  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 10W-40 SL/CI-4 City Line - всесезонна мінеральна моторна олива з експлуатаційними якостями напівсинтетичної оливи.

Створена на комплексній базовій основі з високоякісних вуглеводнів родовищ шельфу Північного моря., яка включає рафіновані мінеральні оливи і оливи гідрокрекінгового синтезу (НС) і легована кращим пакетом присадок.

XADO Atomic Oil 10W-40 SL / CI-4 City Line перевершує вищі американські і європейські вимоги до олив для двигунів легкових і вантажних автомобілів.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,866
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 98,6
В'язкість при -20 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥150
Температура спалаху, ° C >185
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 1,3
Лужне число, mgKOH / g 10,0
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20112

ж/б 4 L Арт. ХА 20212

ж/б 5 L Арт. ХА 20312

відро 20 L Арт. XA 20512

євробочка 60 L Арт. XA 20612

євробочка 200 L Арт. XA 20712

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Василь
  5 stars
  Продукцією ХАДО користуюся з 2005 року.брав для всього що їздить і не тільки: ВАЗ 2108, ВАЗ 2106, Лачетті, Лада Калина, Джип Гранд Черокі, Крайслер Таун Кантрі МТ 10 Китайський мінітрактор Бензопили Фореста та Штілі, мотокоса Експерт та газонокосарка Хонда, бензогенератор та компресор. Все працює ідеально. Двигуни, МКП, АКП, редуктори, роздатки, мости ще жодного разу в ремонті не були. Всі можливі рідини лише ХАДО. Всім рекомендую!!! Гордість бере за те, що ХАДО наше Українське. І в такий важкий час продовжуєте працювати. Велике Вам Дякую! XADO ви найкращі!!! Так тримати!!!
 • Михайло
  5 stars
  Залили в старенький WV LT35,ожив.На заливку треба 8 л.,купили упаковку 20л.
 • Константин
  5 stars
  В 2007 году купил это масло "Минеральное моторное масло 10W-40 SL/CI-4 City Line XADO Atomic Oil". Под впечатлением описания о том, что оно не теряет своих свойств при пробеге до 45000 км., решил проверить его, как говорят на мiцнiсть. На моем новом Сенсе был расход масла, около 1,5 л. на 8000 пробега. После заправки этим маслом обороты двигателя сразу поднялись на 100 с 850 до 950 об/мин. Пришлось ехать на СТО подрегулировать обороты х/х. Такое впечатление было, что двигатель отпустило, стал работать тише и лучше отзываться на педаль газа. Через 3500 км. пробега прекратился расход масла. Эти результаты впечатлили и я решил проверить масло на пробег. До 20000 масло не меняло своих свойств. После 20000 масло начало темнеть, я не стал испытывать судьбу и заменил его на свежее. Обрабатываю двигатель ревитализантом , замечаний нет. Общий пробег 172000, полет нормальный.
 • Иван
  5 stars
  Добрий день.Ауди 100 1.8 бенз.89год.єсть посторонние стуки на холодний двиг.компресия норма.Какую присадку посоветуете и масло хочу перейти на хадо не нарвавшись на подделку?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Из масла рекломендуем Вам использовать Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil и Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage заливать в свежее масло.

 • Glebka
  5 stars
  Здравствуйте! Какое масло хадо нужно лить в lanos 1.5 газ/ бензин
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам использовать Полусинтетическое масло 10W-40 SL/CI-4 XADO Atomic Oil

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре