Мінеральна олива 10W-30 SL/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Мінеральна легкоплинна моторна олива вищого класу XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF.

Прийомистість, економічність, надійність - завжди будуть підтрімані на найвищу рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Відмінно змащує і омиває деталі двигуна і тому рекомендується для обкатки нових автомобілів та автомобілів на гарантії;
 • Забезпечує додаткову економію пального, втричі у порівнянні з еталонною оливою;
 • Комплексна базова основа і спеціальні протипінні компоненти забезпечують високу стійкість оливної плівки; під час навантажених режимів і високих температур;
 • Утримує двигун в бездоганній чистоті;
 • В'язкісні властивості XADO ATOMIC OIL 10W-30 SL/CF забезпечують широкий температурний діапазон застосування і чудові енергозберігаючі властивості;
 • Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) і європейських (ACEA A3 / B3 ) класифікацій.

Перевершує вимоги вищих американських (API SL / CF) та європейських (ACEA A3 / B3 ) класифікацій, специфікацій провідніх віробніків автомобілів.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN/CF ACEA A3/B3
MB 229.1  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується для бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і малих вантажних автомобілів у всіх режимах експлуатації.

XADO Atomic Oil 10W-30 SL/CF - краща на сьогодні мінеральна моторна олива. Виготовлена на основі рафінованих олив і олив гідрокрекінгового синтезу (НС) з нафти родовищ шельфу Північного моря.
Легована спеціальним пакетом присадок.

Спеціально розроблена для використання  в режимах максимальної потужності в сучасних багатоклапанних двигунах з турбіною.
Особливо підходить для інтенсивного міського режиму експлуатації (часті зупинки, прискорення і уповільнення, робота на холостому ходу) завдяки високій плинності (SAE 30) в широкому діапазоні робочих температур.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,864
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 77,9
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥140
Температура спалаху, ° C >190
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 0,95
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 20111.

Банка 4 л., артикул XA 20211.

Банка 5 л., артикул XA 20311.

Відро 20 л., артикул XA 28511.

Бочка 60 л., артикул XA 20611.

Бочка 200 л., артикул XA 20711.

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  4 stars
  Добрый день! Подскажите пожалуйста. Какое моторное масло подойдет для АвеоТ200?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Синтетична олива 5W-30 SM/CF XADO Atomic Oil

 • Денис
  5 stars
  Можно ли заливать в скутер Honda Dio 110 JF31 (воздушное охлаждение двигателя)? Производитель рекомендует 10w30
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. До двигуна рекомендуємо використовувати Олива 10W-40 4T MA SuperSynthetic XADO Atomic Oil,а також обробити  Ревіталізант EX120 для мототехніки

 • юрій
  5 stars
  Помилково купив мінеральну оливу 10W-30 SL/CF XADO Atomic Oil.Чи можна змішати її із мінеральною оливою 15W-40 CI-4 Diesel XADO Atomic Oil.Планував залити у трактор DF250.Дякую
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо. Змішувати дані оливи дозволено.

 • Евген
  4 stars
  Доброго дня . Підскажіть яке масло в китайський вантажівка faw 2005р двигун 3.2. Дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Мінеральна олива 10W-30 SL/CF XADO Atomic Oil

 • Сергей
  5 stars
  Хороший товар, выслали оперативно с хорошей скидкой.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре