Мінеральна олива XADO Atomic Oil 15W-40 SHPD MCF

жестяная банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Спеціальна універсальна моторна олива вищого класу для змішаного автопарку. Містить РЕВІТАЛІЗАНТ® [RF5,5*]

XADO Atomic Oil 15W-40 SHPD MCF – всесезонна моторна олива вищого класу для високонавантажених дизельних та бензинових двигунів вантажних та легкових автомобілів, спеціальної наземної техніки.

 • Ідеально підходить для дизельних двигунів із системою рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) та особливо рекомендується для дизельних двигунів Euro 3/4
 • Чудові експлуатаційні властивості забезпечені спеціально підібраними базовими оливами селективного очищення з додаванням ретельно збалансованих за складом присадок.
 • За своїми характеристиками перевершує вимоги американських (API CI-4), європейських (ACEA В4/E7) та міжнародних (Global DHD-1) стандартів.
 • Виконує вимоги специфікацій багатьох провідних автовиробників (Volvo, MB, MAN, Renault) і тому є ідеальною багатофункціональною моторною оливою для змішаного автопарку.
 • Повністю відповідає останнім строгим нормам щодо відкладень продуктів згоряння на поверхнях поршня
 • Надійно захищає двигун при роботі на високосірчастому паливі (вміст сірки до 0,5 %), при використанні у двигунах класу Euro 2, 3, 4 та деяких двигунах Euro 5.
 • Не рекомендується використовувати для автомобілів з фільтром сажі
 • Наявність ресурсозберігаючого компонента РЕВІТАЛІЗАНТ® сприяє збільшенню ресурсу як нового двигуна, так і двигуна з пробігом, а також зниження шкідливих викидів в атмосферу.

* RF (Revitalization® factor) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від зносу. RF=5,5 означає, що двигун надійно захищений від поточного зношування.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
SAE 15W-40 API CI-4/SL
ACEA А3/B4/Е7 Global DHD-1
JASO DH-1  
Рекомендовано до використання:
Caterpillar ECF-2/ECF-1-A Mack EO-M Plus
MAN M 3275 MB 228.3/229.1
Renault RLD-2/RLD Volvo VDS-3
Allison C-4 Cummins CES 20076/77/78
Deutz DQC III-10 MTU Type 2

Детальні характеристики

Застосування

В'язкість оливи XADO Atomic Oil 15W-40 SHPD MCF забезпечує легкий запуск за низьких температур і надійне змащування двигуна у інтенсивних режимах роботи і за високих температур.

XADO Atomic Oil 15W-40 SHPD MCF - всесезонна моторна олива вищого класу для дизельних двигунів вантажних і легкових автомобілів. Її чудові експлуатаційні властивості забезпечені комплексною рафінованою мінеральною базовою основою і кращим з існуючих на сьогоднішній день спеціально розробленим пакетом присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,866
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 15,8
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 113,7
В'язкість при -20 ° C, mPa s 4495
Індекс в'язкості 139
Температура спалаху, ° C 214
Температура застигання, ° C <-30
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L Арт. ХА 24213

відро 20 L Арт. XA 24513

євробочка 60 L Арт. XA 24613

євробочка 200 L Арт. XA 24713

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергей
  5 stars
  Хорошее масло. Прислали быстро. Покупкой доволен. При следующей замене, закажу еще.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре