Які деталі коробок передач підлягають ревіталізації

Які деталі коробок передач підлягають ревіталізації

Ревіталізація — процес росту захисного металокерамічного покриття на металевих поверхнях, які труться. Чим активніше тертя, тим швидше відбувається відновлення деталей.

Що дають ревіталізанти для КЗП?

Серед найбільш вдалих прикладів можна відзначити «Мастило універсальне проникне XADO». Виробник намагався витримати якраз потрібний баланс між проникними і змащувальними властивостями засобу. Крім того – в світі це одне з небагатьох проникних мастил, що містить ревіталізант. Під час вибору потрібної продукції, обов'язково звертайте увагу на технічні характеристики продукту. Наприклад, XADO Мастило універсальне проникне відповідає стандарту ДЕСТ: - 4333-87 (СТ РЕВ 5469-86) «МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ТЕМПЕРАТУР СПАЛАХУВАННЯ І ЗАГОРАННЯ У ВІДКРИТОМУ ТИГЛІ », оскільки його температура спалахування у відкритому тиглі, становить близько 78,2 °С.

Найбільш вдалий вибір -
"Мастило універсальне проникне XADO"

Практично ідеальні умови для ревіталізації виникають у коробках передач і роздатках. В процесі роботи механізму на плямах контактів зубів шестерень активуються частки ревіталізанта і нарощують захисне металокерамічне покриття, відновлюють дефекти, які з'явилися раніше.

Ідеальні умови для
ревіталізації - в КЗП і роздатках

Не менш активно відбувається ревіталізація і підшипників валів КЗП. Тобто можна сказати, що ревіталізант допомагає відновити і надійно захистити від зносу основні деталі трансмісії і продовжити термін експлуатації дорогого агрегату автомобіля.

Нам важливо знати Вашу думку