Скільки коштує якісна моторна олива?

До складу змащувальної рідини входять десятки інгредієнтів, які відповідають за ті чи інші властивості. І саме від їх якості залежить чи хороша олива і її ціна. Приблизно на 80-90% моторні оливи складаються з базових олив. Це основа, яка визначає сорт оливи.

Виділяють наступні види моторних олив:
  • мінеральні;
  • напівсинтетичні гідрокрекінгового синтезу;
  • оливи на основі синтетичних вуглеводнів;
  • оливи на основі складних ефірів.
Базова олива визначає
сорт кінцевого продукту

Від якості основи дуже сильно залежать експлуатаційні характеристики моторної оливи. Відповідно, чим краща база, тим дорожче вийде кінцевий продукт. Чи не мала роль в ціноутворенні моторної оливи і присадок, які покликані поліпшити стандартні характеристики основи.

Кількість присадок
в оливах — від 5 до 25%

Їх кількість може становити від 5% до 25% об’єму.При цьому в залежності від базових олив і потрібних характеристик, в моторній оливі може міститися до трьох десятків присадок одночасно. Антиоксиданти, протизносні, миючі та диспергуючі присадки, модифікатори тертя, в'язкісні — далеко не весь перелік хімічних речовин, що поліпшують якість сучасних олив. Крім того, великі виробники олив намагаються додати в розроблені ними оливи власні «родзинки».

 

Ревіталізант є
у всіх оливах XADO

Так, дійсно, практично у всіх оливах XADO є ревіталізант. Присадка, яка здатна відновлювати дефекти металу. Що надає оливі унікальні захисні і відновлюючі властивості та дозволяє збільшити терміни експлуатації двигуна.

Нам важливо знати Вашу думку