Неякісна олива в двигуні! Чим загрожує?

Неякісна олива в двигуні! Чим загрожує?

Від якості оливи, що заливається в мотор, залежить, на скільки далеко ви зможете доїхати на своєму автомобілі. Тільки хороші оливи можуть підтримувати двигун в працездатному стані протягом багатьох сот тисяч кілометрів. Якщо ж затягувати з термінами заміни оливи або використовувати змащувальні речовини незрозумілого походження, то дуже скоро автомобіль може зупинитися на капремонт. Неякісна, невчасно поміняна моторна олива може погано надходити до пар тертя і не виконувати свою головну функцію — змащування. Деталі, що труться, будуть працювати на суху.

Відпрацьований ресурс оливи —
швидкий знос двигуна!

Вкладиші, поршневі групи, клапани та ін. металеві частини двигуна «помруть» від задирів і подряпин. Такі ж наслідки можуть бути при використанні занадто рідкої моторної оливи. Вона просто не буде триматися на деталях і стінках циліндрів, тим самим провокуючи прискорений знос двигуна.
Якісна олива зберігає двигун у чистоті. Лише якісний набір миючих присадок гарантує гарну прохідність оливних каналів і змащення деталей, що труться.

Якісна олива -
завжди змащенний та чистий двигун

Стара або неякісна олива для автомобілів, погано відмиває сажу та інші забруднення, які з часом коксуються на поверхнях і погіршує процес змащення. Ці відкладення також погіршують тепловіддачу металевих поверхонь, що може призводити до перегріву двигуна. Тому при покупці моторної оливи варто звертати більше уваги на її якість, яка підтверджується сертифікатами. Віддавати перевагу краще відомим, перевіреним брендам, які дбають про якість своєї продукції та її захист від підробки. Серед перевірених часом і залізом можна виділити моторні оливи XADO, які не тільки відмінно змащують і миють двигун, а ще, за допомогою ревіталізанта, захищають деталі від зносу.

Оливи XADO не тільки захищають,
але і відновлюють деталі двигуна

З усіма допусками і сертифікатами на продукцію компанії можна ознайомитися в тематичному розділі: Сертифікати та декларації. В даному розділі широко представлена інформація про країну-виробника продукції, відповідність лінійок продукції міжнародним сертифікатам і допускам.

Нам важливо знати Вашу думку