VERYLUBE Мастило літієве для ШРКШ і XADO Мастило для ШРКШ. Особливості, характеристики

Шарнір рівних кутових швидкостей — одна з основних деталей автомобіля з незалежною підвіскою на одній або декількох осях. Через ШРКШ передається момент обертання від коробки перемикання передач колесам. Конструкція шарніра досить проста і якщо за ним правильно доглядати, то він прослужить досить довго. Лише потрібно постійно контролювати цілісність пильовиків, які захищають ШРКШ від попадання вологи і пилу, інакше доведеться міняти деталь повністю. Хоча, зазвичай, якщо виявити пошкодження вчасно, вистачає встановити новий пильовик і забити в нього чисте мастило, попередньо видаливши і вимивши старе.

Мастило літієве 
від ТМ VERYLUBE

До вибору мастила для шарніра потрібно підходити відповідально, щоб не завдати шкоди деталі. Кращий вибір — мастила від компанії ХАДО: VERYLUBE Мастило літієве для ШРКШ і XADO Мастило для ШРКШ. До складу першого входить високодисперсний дисульфід молібдену, завдяки якому надійно захищаються деталі, що працюють при пікових навантаженнях. Традиційно використовується в шарнірах рівних кутових швидкостей передньо- і повнопривідних автомобілів.

Кращий вибір —
мастила з ревіталізантом

А ось XADO Мастило для ШРКШ містить ще й ревіталиізант, який відновлює пошкоджені деталі і допомагає позбутися від характерного клацаючого звуку ШРКШ. Найнадійніше мастило: гарантовано захистить ШРКШ, ступичні підшипники, опори і шарніри, карданні з'єднання трансмісії автомобіля. Особливо ефективне під час екстремальних навантаг і високих температур. Обидва мастила, як і годиться таким речовинам, добре липне до деталей і має водовідштовхувальні здатності, відмінно змащує і захищає шарнір.

Нам важливо знати Вашу думку