Мастила для напрямних супортів

Безвідмовна робота супорта дискових гальм, відповідального вузла, що відповідає за безпеку руху, залежить від багатьох чинників. Один з них - правильне мастило для напрямних. Гальма працюють у важких умовах: бруд, пил, вода, високі температури. Тому при обслуговуванні супорта потрібно застосовувати спеціальні змащувальні матеріали, які довго зберігають свої властивості в екстремальних умовах.

Фахівці рекомендують -
мастила для супортів XADO або VERYLUBE

Звичайні мастила сюди не підходять. Вони швидко киплять і коксуються при високих температурах, вимиваються водою, роз'їдають гумові пильовики. Тому фахівці рекомендують користуватися Мастилом для супортів від XADO або VERYLUBE. Вони розроблені спеціально для запобігання заклинювання і заїдання супорта на напрямних. Гальмівні колодки досить швидко відходять від диска в кінці гальмування.

Мастило для супортів від XADO -
містить ревіталізант

Мастило для супортів від XADO містить РЕВІТАЛІЗАНТ® - нанокомпонент, який підтримує поверхні, що труться, в первісному стані. Мастило забезпечить чітку та злагоджену роботу механізму направляючого супорта і збільшить загальний термін служби гальмівної системи автомобіля. 

Нам важливо знати Вашу думку