Проникні аерозольні мастила для автомобіля

Подібний вид аерозолів активно використовується як в побуті, так і в гаражі. Це обумовлено, перш за все, зручністю їх застосування і багатофункціональністю. Проникні мастила дозволяють швидко вирішувати різноманітні завдання при ремонті і обслуговуванні вузлів і механізмів. В першу чергу їх використовують при розкручуванні приіржавілого різьбових з'єднань. Але крім того вони добре видаляють вологу і різні забруднення, розморожують замки, захищають деталі від корозії і окислення. Подібні мастила-аерозолі мають вражаючу плинність, тому швидко проникають в вузли навіть через невеликі зазори і розм'якшують іржу, утворюючи на поверхнях деталей, що змащуються, плівку. Якісне проникне мастило, щоб воно ефективно діяло, не повинне бути занадто густе, але одночасно з цим в'язкість має бути достатньою для утворення змащувальної плівки, яка б трималася на деталях тривалий час. Знайти золоту середину вдається не кожному виробнику.

Проникні мастила потрібні
кожному автовласнику

Серед найбільш вдалих прикладів можна відзначити ь «Мастило універсальне проникне XADO». В його складі виробник постарався витримати якраз потрібний баланс між проникними і змащувальними властивостями. Крім того – це одне з небагатьох в світі проникних мастил, що містить ревіталізант. При виборі необхідної продукції, обов'язково звертайте увагу на технічні характеристики продукту. Наприклад, Мастило XADO універсальне проникне відповідає стандарту ДЕСТ: - 4333-87 (СТ РЕВ 5469-86) «МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ ТЕМПЕРАТУР СПАЛАХУВАННЯ І ЗАЙМАННЯ У ВІДКРИТОМУ ТИГЛІ», оскільки його температура спалахування у відкритому тиглі, становить близько 78,2 °С.

Найбільш вдалий вибір -
"Мастило універсальне проникне XADO"

Можна стверджувати, що пари аерозольного мастила ХАДО, що нагрівається в умовах, встановлених цим стандартом, утворюють з навколишнім повітрям вибухонебезпечну суміш. Не варто претендувати на лабораторні умови, проте розігріті деталі автомобіля не вплинуть на якість змащування і не стануть причиною займання, тління або плавлення.

Мастило-аерозоль -
це зручний і універсальний засіб

Мастило-аерозоль - це універсальний засіб, який допоможе вам максимально швидко і ефективно змастити всі важкодоступні місця у вашому автомобілі. Вміст ревіталізанта сприяє відновленню металу в деталях вахого авто. Таким чином, перевага подібних мастил беззаперечна. Купити проникні мастила в будь-якому інтернет-магазині досить просто, проте немає 100% гарантії отримання дійсно якісного продукту. У фірмовому магазині ХАДО кожному клієнтові надається гарантія якості продукції, також доставка супроводжується всіма необхідними сертифікатами якості.

 

Нам важливо знати Вашу думку