Захист каталізаторів та сажових фільтрів від передчасного спрацювання

Фільтр сажі на дизельному двигуні і каталізатор на бензиновому встановлюють для того, щоб очистити вихлопні гази від шкідливих для навколишнього середовища домішок. На нових автомобілях запах від вихлопних газів практично відсутній, а ось на авто з пробігом вихлоп стає все темнішим і набуває неприємного запаху.

високі оберти двигуна-
менше забруднень

Каталізатор або фільтр сажі менше забруднюються, якщо двигун автомобіля експлуатується на високих обертах. В основному такого режиму вдається дотримуватися під час їзди по трасі. При високих обертах двигуна всі частинки, які забруднюють фільтри, просто вигорають. А от якщо авто бачить лише міські пробки, то з повною впевненістю можна сказати, що накопичення забруднень почалося.

неякісне пальне - 
більше відкладень

Використання неякісного пального значно прискорює процес. На поверхні каталізатора або фільтра сажі накопичуються забруднення, які забивають пори. Після цього знижується ефективність роботи нейтралізатора чи фільтра, падає потужність двигуна, зростає витрата пального.

профілактика -
краще рішення

Заміна каталізатора чи фільтра сажі дороге задоволення. Тому краще завжди робити профілактичне очищення. «Захист фільтру сажі» VERYLUBE і «Захист каталізатора» VERYLUBE — засоби, які без розбирання і зняття агрегатів нейтралізують наслідки застосування неякісного пального і забезпечують його повне згоряння. Крім того вони комплексно очищають паливну систему і камеру згоряння від усіх видів забруднень і відкладень. Така автохімія дозволяє значно продовжити термін служби нейтралізаторів вихлопних газів.

Нам важливо знати Вашу думку