Стендове очищення форсунок або очисники паливної системи? Що вибрати? Переваги і недоліки.

Одна з причин таких неприємностей - брудні форсунки. Це, в першу чергу, наслідки використання неякісного пального і несвоєчасної заміни фільтрів. Але що ж робити, якщо проблема вже з'явилася? Вихід один — мити форсунки. Є два способи - на спеціальному стенді і використовувати автохімію під час заправки.

Двигун працює з перебоями,
плаває холостий хід,
збільшилася витрата пального

Тому що для промивання форсунок потрібно гнати машину на СТО і розбирати систему подачі пального. Це довго, затратно і незручно, але, якщо бути справедливими, в запущених випадках допомагає лише це. Застосування автохімії дозволяє використовувати автомобіль в штатному режимі. Залив Очисник паливної системи в бак під час заправки і поїхав у справах. Система миється прямо під час роботи двигуна. Форсунки розпорошують пальне та самоочищаються.

СТЕНД
- це кардинальний захід

Але краще не чекати симптомів брудних форсунок і для профілактики періодично використовувати Очищувачі паливної системи. Адже застарілі відкладення змити важче і можна витратитися на промивку на стенді або, ще гірше, — заміну форсунок, що боляче вдарить по кишені.

Краща профілактика -
очисники ХАДО

З усіма допусками і сертифікатами на продукцію компанії ви можете ознайомитися в тематичному розділі: Сертифікати та декларації. В даному розділі широко представлена інформація про країну-виробника, відповідність лінійки продукції міжнародним сертифікатам і допускам.

Нам важливо знати Вашу думку