Думаєте, кондиціонери не потрібно чистити і змінювати в них активні речовини? Зовсім ні, адже фільтри в кондиціонерах стають непридатними, в них роками накопичується пил, з'являються шкідливі бактерії. Причому стосується це і побутових кондиціонерів, і автомобільних пристроїв, для яких призначена автохімія. Кондиціонерів багато, а засіб для них один - універсальний очисник.

Очисник для кондиціонерів допомагає позбутися неприємного запаху пыд час роботи, знищити шкідливі мікроорганізми в фільтрі і знизити ризик поломки будь-якої деталі. Заправка кондиціонерів повинна проводитися тільки фірмовими засобами, простої мийки водою буде недостатньо, адже вона прибере тільки великі відкладення. Серед головних переваг засобів від ХАДО варто відзначити:

  • Ефективне очищення від бруду, пилу, відкладень.
  • Знищення плісняви, грибка і бактерій.
  • Створення бактерицидного шару на деталях.
  • Відновлення ефективності кондиціонера.
  • Економічність - балона вистачає на 5 заправок.

Правда, всі ці якості досягаються тільки під час правильного використання.

Застосування засобів і заправка кондиціонера

Для максимальної ефективності обробку кондиціонера проводьте поетапно:

  1. Вимкнути пристрій, дістати фільтр і промити його за допомогою проточної води.
  2. Струснути балон, розпиляти засіб 10 секунд на випарник кондиціонера.
  3. Дати засобу 5 хвилин "попрацювати", поставити на місце фільтр і закрити кришку.

Автохімія кондиціонерів діє приблизно так само, тільки потрібно дотримуватися обережності, розбираючи пристрій. Купити засоби для очищення будь-яких кондиціонерів можна в магазинах і на сайті компанії ХАДО. Ціна там найдоступніша, а якість підтверджена документально. Заправка кондиціонера буде легкою і ефективною, якщо ви використовуєте правильний засіб!