Освіжувачі та ароматизатори повітря

Ароматизатори і освіжувачі повітря висять зараз майже в кожному автомобілі, і це цілком логічно. Засоби дозволяють очистити повітря в салоні від сторонніх запахів, що особливо корисно влітку. Купити освіжувач повітря можна з різними ароматами, починаючи від нейтральних - морських, лісових - і закінчуючи фруктовими і цитрусовими. Варіантів багато, так що можна підібрати найоптимальніший.

На освіжувач ціна відрізняється в залежності від його стійкості і складу. Є натуральні, а є синтетичні засоби, причому другі набагато довше діють. Синтетичні освіжувачі найчастіше продають з незвичайними ароматами фруктів або ягід. Натуральні менш «пахучі», ненав'язливі, але і видихаються набагато швидше.

Купити освіжувач повітря на натуральній основі можна дешевше, ніж на синтетичній.

Який буває освіжувач автомобільний?

З огляду на наведену вище класифікацію, можна розділити всі освіжувачі на кілька груп за складом і тривалістю дії:

Картонні або тканинні.

Це відомі всім «ялинки» та інші паперові освіжувачі. Ароматичний засіб наносять в них на основу, але воно швидко видихається. Такі кошти працюють 2-3 тижні, але на картонний освіжувач ціна найнижча.

Рідкі в пластиці або склі.

Їх можна поставити прямо в вентиляційну решітку, так що аромат буде наповнювати весь салон. Також можна купити освіжувач повітря у вигляді аерозолю. Коштують рідкі варіанти трохи дорожче, а служать до 3 місяців.

Гелеві в твердій тарі.

Весь запах сконцентрований в наповнювачі, який надійно захищений пластиковою або картонною коробкою. Освіжувач автомобільний працює за принципом висихання гелю, запах тримається до 4 місяців.

Крейдяні синтетичні.

Найстійкіші засоби, які випускаються у вигляді окремих блоків ароматичної речовини. Завдяки сучасному синтезу працюють до 5 місяців!

Окремо відзначимо освіжувач автомобільний з опцією поглинання сигаретного диму. Такий засіб називають нейтралізатор запахів, рекомендуємо вибрати його для таксі, щоб пасажирів не дратував сторонній запах. Всі перераховані засоби представлені в магазинах і на сайті компанії ХАДО. Купити освіжувач повітря в фірмових точках продажу можна за найнижчою вартістю.