Гранули для прочищення зливних труб DOMO Express

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Детальні характеристики

Застосування

Насипте засіб у каналізаційний отвір і акуратно додайте одну склянку води. Через 15 хвилин промийте водозлив потоком води без утворення бризок. У разі необхідності процедуру повторити.

Примітки

Характеристика

 • Гранули швидкої дії (15 хвилин)
 • 600 грамів вистачає на 10 разів

Заходи безпеки

При потраплянні на шкіру і в очі викликає хімічні опіки. Зберігати в недоступному для дітей і сторонніх місці. Використовувати гумові рукавички й засоби захисту очей. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликати блювоту! При потраплянні на шкіру (або волосся): негайно зняти весь забруднений одяг, шкіру промити водою або під душем. При потраплянні в очі: обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь і якщо це легко зробити. Продовжити промивати очі. Негайно звернутися по медичну допомогу.

Термін придатності

12 місяців

Зберігання

При температурі від –20 °С до +25 °С.

Склад

Гідроксид натрію

Упаковка

600 грамів, XD 70013

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергій
  5 stars
  Насправді саме для труб є і кращі засоби з гранулами алюмінію, бо чистий гідроксид натрію при потраплянні у воду злипається в один великий шматок і потім погано розчиняється. Але у відсутності домішок і полягає перевага саме цього засобу. Я його розчиняю у воді і цим розчином можна не тільки труби пробивати, але й чистити посудомийку чи пральну машину. Лише зважайте, що при розчиненні виділяється величезна кількість тепла, тому краще змішувати з кубиками льоду, перемішувати довгою ложкою, одразу після змішування ретельно мити руки, і не дихати секунд 30-40 як тільки почалась реакція, бо все одно мікроскопічні бризки суміші вилітають у повітря. Бажано розчиняти під потужною витяжкою. Об'ємно 1 до 4-х води. Хоча можна зробити і більш концентрований, але тоді проблема відведення тепла і випарів стане ще гостріше, та і загалом такий концентрат вам не потрібен.
 • Андрей Михайлович
  5 stars
  Реально допомагає, чистить раковину на "раз" - рекомендую.
 • Руслан
  5 stars
  Средство бомба .... другие даже не покупайте ... этот вариант просто супер. советую!
 • Александр
  5 stars
  Засіб найкращий!!! Працю вже з перших секунд, як тільки починаєшь засипати його у каналізаційний отвір, і ніяких 15 хвилин чекати не треба. Супер!
 • Гамов Іван
  5 stars
  Чудовий засіб. Працює на всі

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре