Засіб для миття унітазів DEZI «Сніжне сяйво»

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Лужний мийний склад для чищення унітазів, пісуарів, туалетів.

  • Проявляє бактерицидну й фунгіцидну активність
  • Рівномірно розтікається по поверхні унітазу
  • Рівень pH = 10,5

Детальні характеристики

Застосування

Нанести засіб на поверхню, почекати 2–3 хвилини і змити водою. За потреби повторити процедуру. Для видалення застарілих забруднень додатково використовувати щітку. Перед застосуванням рекомендовано випробувати засіб на невеликій ділянці кераміки. Забороняється змішувати з іншими мийними засобами.

Примітки

Заходи безпеки:

При потраплянні на шкіру та в очі викликає хімічні опіки. Зберігати в недоступному для дітей і сторонніх місці. Використовувати гумові рукавички й засоби захисту очей. При потраплянні на шкіру: негайно зняти весь забруднений одяг, шкіру промити водою. При потраплянні в очі: обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь і якщо це легко зробити. Продовжити промивати очі. Негайно звернутись по медичну допомогу.

Строк придатності:

24 місяці.

Умови зберігання:

У сухих критих приміщеннях за температури від 0 °С до +25 °С. Зберігати тільки в тарі виробника.

Склад:

Вода дистильована, гіпохлорит натрію 15–30 %, аніонні ПАР <5 %, неіоногенні ПАР <5 %, гідроксид натрію, тетранатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, запашник.

Заходи безпеки

При потраплянні на шкіру та в очі викликає хімічні опіки. Зберігати в недоступному для дітей і сторонніх місці. Використовувати гумові рукавички й засоби захисту очей. При потраплянні на шкіру: негайно зняти весь забруднений одяг, шкіру промити водою. При потраплянні в очі: обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь і якщо це легко зробити. Продовжити промивати очі. Негайно звернутися по медичну допомогу.

Термін придатності

24 місяці

Зберігання

У сухих критих приміщеннях при температурі від 0 °С до +25 °С. Зберігати тільки в тарі виробника.

Склад

Вода дистильована, гіпохлорит натрію 15–30 %, аніонні ПАР < 5 %, неіоногенні ПАР < 5 %, гідроксид натрію, тетранатрієва сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, запашник.

Упаковка

Флакон 1000 мл, артикул XD 70010

Відгуки про товар

Написати відгук
  • юрий
    5 stars
    Взял на пробу, хорошее средство ,работает отлично

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре