Для освіження повітря в салоні автомобіля і видалення сторонніх неприємних запахів варто купити ароматизатори повітря. Ці кошти можуть нейтралізувати неприємний аромат або, навпаки, наситити повітря запахом гір, моря, фруктів, ягід, та взагалі - чим завгодно! Вибирати ароматизатори слід тільки на основі своїх смаків, але не забувайте, що вони можуть змінитися.

Які можна купити ароматизатори повітря?

Є натуральні і синтетичні засоби для обробки повітря. Перші дешевше, зате другі набагато більш стійкі. Всього вентиляція салону може бути проведена за допомогою чотирьох категорій освіжувачів:

Картонні.

Класичні «ялинки» з паперу або тканини, обробленої ароматичним засобом. Повітря в салоні автомобіля освіжають не надто нав'язливо, тримають запах 2-3 тижні.

Рідкі.

Поставляються в скляних або пластикових флаконах, які можна поставити на решітку. Вентиляція салону виходить комплексної, а аромат не вивітрюється 3 місяці.

Гелеві

Напіврідкий гель-наповнювач знаходиться в картонній або пластиковій коробочці, і звідти виливає аромат. Купити ароматизатор повітря варто, якщо ви впевнені в якості - запах тримається 4 місяці.

Крейдяні.

Або керамічні освіжувачі. Їх роблять шляхом сучасного синтезу, тому запах дуже стійкий, не вивітрюється майже півроку!