Багатьом знайома проблема, коли з приходом морозів відкрити вхідні двері стає просто неможливо. Впоратися відкриттям замків автомобільних дверей допоможе автохімія. Замки, ціна заміни яких часто дуже висока, не хочеться втрачати, так що перед повною заміною постарайтеся ретельно змастити їх. Правило може бути застосовано і для замків звичайних дверей, тільки їм потрібне інше мастило.

Універсальний засіб для розморожування замків, поєднаний зі змазкою, призначений для різноманітних механізмів. В першу чергу, купувати мастило для замків потрібно, щоб обробляти ним вхідні двері. Але цим спектр дії не обмежується, можна змащувати петлі і будь-які замерзлі механізми для їх швидкого розморожування. Підходить засіб і для профілактики до початку сильних морозів.

Обробляти, серед іншого, можна дверні замки будь-яких типів і конструкцій. Купити мастила можна для напрямних, гаражних, автомобільних замків і засувів. Якщо необхідно, можна нанести мастило на дверні петлі, ролетні системи, гумові частини вікон. Можна навіть обробити ущільнювачі, щоб вони не примерзали і не заклинювали системи.

Чому варто купити мастило для замків

Головна перевага мастил для замків - це їх ефективність. Якщо ви вчасно обробите деталі, тобто нанесете мастило до настання морозів, то заїдання і заклинювання зникнуть повністю.

Працюють мастила при температурах від -45 °С до 50 °С, приблизно так само, як і автохімія. Замки, ціна на які в будь-якому випадку залишається високою, в таких умовах можуть замерзнути, з чим вдало бореться засіб від ХАДО.

Серед інших переваг мастил варто відзначити:

  • Легке проникнення в важкодоступні місця і з'єднання.
  • Видалення води і вологи із замків і з інших поверхонь.
  • Повне відновлення рухливості у всіх площинах.
  • Нейтральність по відношенню до металу, пластмаси, гуми.
  • Створення захисного ефекту від води, пилу, бруду.
  • Перешкода утворення корозії і іржі.
  • Зручність у застосуванні завдяки особливому дозатора.

Купувати мастила для замків від ХАДО радимо в офіційних точках продажу. На сайті і в магазинах виробника ціна на всі товари буде дуже вигідною, тому що там немає націнки дилерів. До того ж ви будете впевнені в якості, яку зможуть підтвердити продавці і представники керівництва. Та й вибирати за допомогою професіоналів набагато зручніше, ніж самостійно.