Мастила для деталей і механізмів - це одні з головних продуктів компанії ХАДО поряд з машинними оливами. Мастила силіконові купити можна для автомобільних деталей або для побутового використання. Побутові мастила підходять для різних деталей і механізмів побутової техніки, для рухливих частин стаціонарних або пересувних пристроїв.

Вибрати будь-який тип мастила можна в каталозі на сайті компанії ХАДО або в магазині виробника. Радимо вибрати заздалегідь, яке саме вам потрібе мастило. Купити побутовий засіб можна для стандартних деталей, для гумових ущільнювачів, для замків та ручок. Якщо ж ви не можете вирішити, який засіб підходить більше, порадьтеся з продавцем-консультантом.

Далі розберемося, які бувають побутові мастила і як їх правильно вибирати.

Які можна купити силіконові мастила?

Є кілька класифікацій побутових мастил, в тому числі - по консистенції. Виділяють тверді, рідкі, напіврідкі і напівтверді засоби. Побутове мастило, ціна на яке в будь-якому випадку буде низькою, пропонується у всіх агрегатних станах, але рідкий і напіврідкий варіант користується найбільшим попитом. Такі мастила набагато зручніші за тверді і напівтверді.

Можна розділити побутові мастила і за складом. Всього виділяють три типи: мінеральне, синтетичне, органічне мастило. Купити мінеральні засоби можна за найнижчою ціною, яку підкріплює широкий спектр застосування. Можна використовувати мастила для побутової техніки, особистого транспорту - велосипедів, мотоциклів, а ось для автомобілів краще вибрати спеціалізовані мастила.

Синтетичні засоби популярніші за все, тому що вони поєднують корисні властивості органічних і мінеральних варіантів. Мастила силіконові купити можна як раз в цій категорії. Цікавий і спосіб створення таких продуктів, їх отримують шляхом синтезу органічних і неорганічних елементів. При цьому органіка включає переробку якісної нафти.

Органіка підійде для вразливих деталей і компонентів побутової техніки. У таких мастилах немає хімії і синтетики, тільки натуральні продукти. Подібне мастило, купити яке теж можна в магазинах ХАДО, добре показує себе в умовах нормальних температур і швидкостей, але для екстремально навантаженої техніки не підійде. Варто відзначити і комбінації мастил: органіка і синтетика, синтетика і мінералка.

Побутове мастило - ціна та інші критерії вибору

Вибрати краще мастило для побутової техніки можна на основі кількох показників:

  • Строк служби. Залежить від складу і в якісних мастилах обчислюється роками.
  • Стійкість до температур. Визначає, в яких умовах мастило зможе працювати.
  • Густина. Чим вона вища, тим краще мастило буде покривати деталі і захищати їх.
  • Захищеність. Від води та інших зовнішніх факторів, впливає на термін служби.

Якщо ви збираєтеся купити мастила силіконові  в компанії ХАДО, то можете не сумніватися в їх якості. Всі продукти від виробника проходять багаторівневі тести, що підтверджено документально. Крім того, в фірмових точках продажу не тільки якість, але і ціна порадує. Вона буде найнижче по ринку, тому що офіційний виробник не робить додаткових націнок.