Verylube Захист сажевого фільтра (дизель)

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Запобігає закупорці сажового фільтра відкладеннями, що утворюються після використання пального негарантованої якості.

 • Дозволяє уникнути дорогого ремонту у випадку виходу сажевого фільтра з ладу
 • Комплексно очищає паливну систему й камеру згоряння від всіх видів забруднень і відкладень
 • Містить тільки органічні сполуки (неметаломісткі), гарантовано захищає від прогоряння елементи вихлопної системи
 • Сприяє очищенню сажового фільтра від накопичених забруднень

Під час використання неякісного або забрудненого пального продукти його згоряння утворюють відкладення у фільтрі сажі. Після накопичення цих відкладень знижується ефективність роботи фільтра і можливий вихід його з ладу (закупорка).

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести вміст балона в горловину паливного бака перед заправленням з розрахунку один балон (250 мл) на 40–60 л пального
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Склад: Мийно-диспергуючі присадки, промотори горіння, вуглеводні легких фракцій. Дозування: 250 мл засобу на 40-60 л пального.

Упаковка

Балон 250 мл., артикул XB 40036

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Павло
  5 stars
  Користуюсь присадкою 3 місяці. на першій заправці дії не помітив, але після другої і третьої заправки машина ожила помітно що "видихати" машині стало легше, покращились динамічні характеристики.
 • Юрій
  5 stars
  Почав користуватись присадкою, дійсно помітив більш якісне випалювання сажи.
 • Віктор
  5 stars
  Використовую регулярно на Астра н 1.9 cdti. Зимою із-за коротких поіздок на роботу з роботи почала відбуватися регенерація сажовика через 100....300......500 км , навіть коли стоііш в пробці чи на світлофорі.Діагностика показала забитий сажовик. Після двох примусових регенерацій через короткий проміжок часу все повторювалось.Почалися пошуки спеціалістів по промивці сажовика фізично за допомогою хім. розчинів але не мала ціна підштовхнула до пошуку альтернативи . Спочатку знайомий порадив лікві-моллі. Так як я раніше користувався маслами ХАДО ,вирішив пошукати подібну за призначенням продукцію серед ХАДО і знайшов. Після використання регенерації почали проходити рідше спочатку після 700 км(кілометраж на одному баці) ,потім через 1500 км. На даний час регенерація проходить раз 3000.....5000 км.Приємним бонусом до цього стала ціна -в два рази і мягша робота дизеля, відчутно коли заправиш авто без цієі присадки.
 • Віталій
  5 stars
  Користуюсь присадкою більше року, заливаю регулярно.Дієва на всі 100%.
 • Олександр
  5 stars
  Доброго дня. Після використання цієї присадки двигун став працювати тихіше, меньша вібрація на холостих. Як часто можна використовувати цю присадку? Чи можна використовувати двічі поспіль, чи застосовувати іншу?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Можна використовувати данну присадку при кожній заправці в бак.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре