АНТИГЕЛЬ+ XADO - суперконцентрат для дизельного пального

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Засіб для зниження температури застигання дизельного пального.

Суперконцентрат. Містить високоефективні депресори, цетанопідвищувальні компоненти та наноречовину REVITALIZANT®. Перевершує за ефективністю найкращі препарати від провідних виробників автохімії та спеціальні композиції присадок у дизельне пальне екстракласу.

Прецизійна плунжерна пара паливної помпи високого тиску (ППВТ) змащується пальним, яке подається під великим тиском, і поступово спрацьовується під час роботи двигуна. Волога, що випадково потрапляє в пальне, може спричиняти виникнення задирок, підклинювання плунжерної пари та поломку помпи, найбільш відповідального і дорогого вузла апаратури дизельного двигуна.

REVITALIZANT®, що міститься в продукті XADO Антигель+, дбайливо доглядає за робочими поверхнями, зменшує інтенсивність спрацювання плунжерної пари у 2–4 рази, знижує ризик підклинювання в разі випадкового потрапляння вологи та запобігає негативним наслідкам використання неякісного пального. Кількості наноречовини REVITALIZANT® у XADO Антигель+ достатньо для підтримання тертьових поверхонь в ідеальному стані.

Детальні характеристики

Застосування

Залити XADO Антигель+ у горловину паливного бака з розрахунку 1 мл засобу на 1 л пального.

Антигель+ суперконцентрат 1:1000 для дизельного пального — це комплексний високоефективний засіб для поліпшення низькотемпературних властивостей дизельного пального.

Застосовується для всіх типів дизельного пального. Високоефективний депресор. Виготовлений на основі співполімерів етилену, ефірів акрилатів, комплексу етилгексилового, наноречовини REVITALIZANT® та інших спеціальних компонентів.

Пальне являє собою суміш вуглеводнів, які за низьких температур застигають і утворюють згустки у вигляді гелю (кристали парафінів). Отже, на холоді пальне мутніє і стає густим. Завдяки ефективним депресорним компонентам XADO Антигель+ запобігає утворенню і зрощенню кристалів парафінів, тим самим поліпшуючи плинність пального і залишаючи його прозорим за низьких температур.

Примітки

XADO Антигель+ вносити розігрітим до температури +20...25 °С в незастигле (прозоре) дизельне пальне.

Не потребує додаткового перемішування.

Застосовується для літнього та зимового пального.

Рекомендується використовувати в зимовий час і при різких перепадах температур.

Для істотного відновлювального ремонту використовуйте XADO Гель-ревіталізант для паливної апаратури.

Упаковка

Бляшанка 100 мл, артикул XA 40902

Бляшанка 200 мл, артикул XA 40302

Бляшанка 500 мл, артикул XA 40002

Бляшанка 1 л, артикул XA 40102

Відро 20 л, артикул XA 48502

Відео звіти щодо застосування

XADO Chemical Group Як працює Антигель? Огляд і тест продукції від фахівців компанії XADO Chemical Group

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  Добрый день купил у вас в магазине присадку для очистки сажевого фильтра и антигель + у меня вопрос эти две присадки можно совмещать при заливе топлива одновременно у меня Опель астра 2014 год.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйьте сміливо. 

 • Дмитро
  5 stars
  Пользуюсь второй сезон, в мороз заводится нормально.
 • Вадим
  5 stars
  Отзывы на одну звезду я вижу вы не пропускаете и не печатаете. Поставлю 5 звёзд. И хочу получить ответ на мой вопрос. Почему антигель купленный в том году и имеет дату выпуска 19.11.2021 стал темно коричневого цвета и дату годности до 19.11.2026. жидкости больше половина литровой банки. Хранился антигель в заводской ёмкости 1л. В домашних условиях. Что делать с ней ? Вылить? Почему сроки не выдержанны? Или когда продаете не правильную дату ставите и продаете просроченный товар?? Объясните.
 • Сергей
  5 stars
  Можно ли антигель + лить в бак где залита ваша продукция для прочистки дизельных форсунок мотор к9к рено
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо перед запоавкою в тепле пальне.

 • Валерий
  5 stars
  Старый дизайн бутылок квадратный был лучше и удобней, сама жидкость хорошая пользуюсь на протяжении нескольких лет

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре