Догляд за стеклами автомобіля

Мийка автомобільного скла - важлива складова догляду за машиною. Забруднені стекла можуть стати причиною ДТП через обмежену видимість на дорозі. Тому стежити за чистотою стекол в автомобілі - питання безпеки. Як правильно доглядати за автосклом? Про це - далі в статті.

Насамперед необхідно визначити ступінь забруднення стекол. Якщо вони практично чисті, для миття вам не знадобиться нічого, крім ганчірки і теплої води. А ось у разі середнього і сильного забруднення стекол не обійтися без застосування спеціальних засобів автохімії.

Миючі засоби. Як зробити правильний вибір?

Вибираючи засоби для миття скла, врахуйте, що автохімія не повинна вступати в реакцію з металом, гумою і фарбою на вашій машині. Не рекомендується економити на миючих засобах, оскільки використання неякісної продукції загрожує помутнінням стекол і погіршенням ситуації.

Пам'ятайте, що догляд за автосклом в зимовий час потребує особливої ​​уваги та обережності. Щоб не пошкодити скло, використовуйте антилід для стекол - засіб, який допоможе дбайливо усунути льодову кірку, а також розморозити замки. Сучасний ринок автохімії рясніє засобами для догляду за склом автомобіля. Наприклад, в інтернет-магазині автохімії на сайті xado.ua ви можете купити антилід, поліроль антидощ та інші корисні засоби. Сьогодні автомобілісту можна не турбуватися про обмеження видимості через дощ або туман. Адже існує нанопокриття антидощ, яке сприяє поліпшенню водовідштовхувальних властивостей поверхні скла машини. Застосовуючи антидощ для авто, ви створите на поверхні скла гідрофобну плівку, яка сприятиме швидкому скочуванню крапель і поліпшенню оглядової видимості.