Промивка оливосистеми

Від тоді як з’явилися засоби для промивання двигуна автомобілісти сперечаються щодо їхньої ефективності і намагаються відповісти на питання: «А чи потрібні взагалі промивати двигун?». На Заході промивні оливи не користуються попитом, оскільки переважна більшість автовласників їздять на нових авто і дотримуються графіка зміниоливи, запропонованого офіційним дилером. Зовсім інша ситуація склалася на вітчизняному авторинку. Адже якщо ви придбали старий автомобіль з не зовсім чистим двигуном або не маєте звички вчасно міняти оливу, то застосування засобів для промивання цілком виправдане і необхідне.

Промивання двигуна здійснюють з метою очищення деталей і внутрішніх стінок агрегату від шламових, коксових, лакових відкладень. Який вибрати засіб для промивання двигуна? На сьогоднішній день існує кілька методів очищення оливосистеми. Один з них - застосування спеціальних промивних олив. Промивання двигуна під час заміни оливи - це зручний спосіб очистити мотор без його розбирання.

Олива для промивання складається зі звичайної мінеральної оливи і комплексу миючих, протизносних присадок. Промивальна олива для двигуна перемішується з залишком старої оливи, який не зливається, нейтралізує кислотне середовище в двигуні. В результаті відпрацьовані залишки оливи разом із забрудненнями зливають - ось основна функція оливи для промивання двигуна.

М'який очисник двигуна: застосування.

Де купити промивку для двигуна?

Фірма ХАДО є одним з кращих виробників промивок для двигунів. Асортимент продукції включає м'які і швидкі очисникиі оливосистеми, універсальні промивні оливи, відновники тиску оливи, адаптаційні промивки для двигунів і т. ін. В інтернет магазині автохімії на сайті xado.ua ви зможете купити якісну промивальну оливу ціна, якої вас приємно здивує.