У сучасних магазинах з продажу автозапчастин і автохімії реалізують присадки в оливу в асортименті. Присадки в моторній оливі — спеціальні добавки до збалансованого колоїдного розчину - власне автомобільна олива. Саме завдяки присадкам, моторна олива здатна виконувати всі необхідні функції із забезпечення роботи двигуна.

Трохи історії.

Цікаво, що до 1933 року як мастильні матеріали використовували виключно нафтові олії без будь-яких присадок. Однак створення дизельних двигунів з наддуванням призвело до загострення проблеми пригорання поршневих кілець. Рішенням в цьому випадку став винахід спеціальних олив із додаванням миючих присадок з нафтенатом алюмінію. Трохи пізніше, приблизно в 1940 році автомобілісти почали застосовувати антиокислювальні присадки, які ідеально підходили для високофорсованих моторів і до того ж усували проблему підвищення термоокислювальної стабільності.

Варто зазначити, що одним з головних показників властивостей мастильного матеріалу є в'язкість. Саме в'язкість визначає якість герметизуючих властивостей і прокачуваності по системі, рівень витрати оливи на чад і зовнішні витоку, а також реалізації тертя у вузлах автомобіля. В'язкість нафтових олив не дозволяє використовувати їх весь рік через різні температурні умови. Щоб вирішити цю проблему, розробники створили спеціальні полімерні в'язкі присадки, які дозволили виготовити всесезонні оливи.

Сучасні присадки в оливу ХАДО.

На сьогоднішній день, присадки в оливах ХАДО крім свого основного призначення поєднують відновлювальну і захисну функції. Наприклад, сучасна розкоксовка в оливу допоможе очистити поршневі групи двигуна без розбирання агрегату, а також захистить пари тертя від спрацювання за рахунок присутності ревіталізанта в своєму складі. Одним з кращих виробників поліфункціональних присадок є компанія ХАДО. Купити якісні присадки в оливу ХАДО,  ціни на які вас приємно здивують, можна в інтернет-магазині на сайті xado.ua.