Практично кожен автомобіліст хоч раз стикався з проблемою протікання сальників і прокладок двигуна. Найбільш поширеною причиною цього є незадовільна вентиляція газів в картері двигуна. Впоратися з цією проблемою допоможуть спеціальні засоби автохімії. Присадки стоп-протікання призначені для усунення течі оливи з мотора. Як це працює? До складу присадок входять спеціальні компоненти, які відновлюють пружність матеріалів ущільнювачів. Йдеться про сальники, прокладки кришки клапана, кришки агрегатних приводів, а також піддону картера. Присадка стоп-протікання оливи створює щільний контакт ущільнювачів і металу, внаслідок чого олива припиняє витікати.

Переваги присадок ХАДО.

Одним з кращих виробників присадок для усунення протікання оливи є компанія ХАДО. І це не дивно, адже продукції цього бренду властива низка переваг. Герметик для оливи двигуна ХАДО гарантовано:

  • Зупинить протікання моторної оливи і запобіжить цьому в подальшому;
  • Відновить пружність сальників і матеріалів з гуми;
  • Поліпшить контакт «метал-ущільнювач».

Присадки для усунення протікання оливи. Застосування.

Вмісту однієї присадки об'ємом 250 мл зазвичай вистачає для 4-5 літрів моторної оливи. Якщо двигун вашого авто невеликий, вам знадобиться не більше 10% від об’єму моторної оливи. Присадку стоп-протікання додають в теплу моторну оливу. Ефект настає через 300-500 км пробігу. Сучасні присадки для усунення протікання оливи можна використовувати для всіх типів двигунів і всіх видів моторних олив. Варто також відзначити, що присадки стоп-протікання, як правило, сумісні з двигунами, оснащеними системою турбонаддування. Купити якісні присадки стоп-протіканняя можна в інтернет-магазині на сайті xado.ua.