Що таке раскоксовка? Це видалення нагару (коксу), який утворюється в двигуні після згоряння паливо-повітряної суміші та оливи. Остання потрапляє в камеру згоряння зі стінок циліндрів і зі стрижнів впускних клапанів. Причому це може статися і у нових справних двигунах. Що ж стосується машин з пробігом понад 100 тисяч кілометрів, тут приводів для розкоксування набагато більше. Якщо двигун став посилено диміти і витрата оливи збільшилася, потрібно перевірити справність оливознімальних ковпачків клапанів та стан деталей циліндро-поршневої групи (поршневих кілець, поршнів, циліндрів).

Що робити, якщо необхідно робити процедуру розкоксування?

Не поспішайте розбирати двигун і робити ремонт. Адже на сьогоднішній день існує автохімія для розкоксування поршневих кілець.

Використовуючи засіб для розкоксування поршневих кілець, ви гарантовано збільшите термін служби двигуна і заощадите гроші, уникнувши капітального ремонту двигуна. Антикокс розкоксовка поршневих кілець зніме нагар під кільцями на поршнях, забезпечить їм рухливість, значить вони щільніше прилягатимуть до стінок циліндрів, підвищиться компресія і знизиться витрата оливи.

Варто зазначити, що причинами утворення нагару може стати довгий простій автомобіля, застосування оливи низької якості і несвоєчасна її заміна, перегрів двигуна. Для ефективного видалення нагару до застосування рекомендується розкоксування поршневих кілець ХАДО. Хімічний засіб, як правило, заливають в циліндри мотора. Купити засіб для розкоксування поршневих кілець відмінної якості можна в нашому інтернет-магазині на сайті xado.ua.

Потрібна розкоксовка поршневих кілець, ціна якої вигідно поєднується з якістю продукта? Тоді наш інтернет-магазин - те, що потрібно.