Засіб для вороніння металу

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Засіб призначений для холодного вороніння металу.

Застосовується в якості декоративного оздоблення, для місцевого відновлення спрацьованого вороніння деталей, а також для захисту від корозії.

Забезпечує тривалий захист в будь-яких умовах.

Детальні характеристики

Застосування

Поверхню перед обробленням очистити від іржі і знежирити. Нанести засіб і залишити на одну хвилину (не більше). Оброблену поверхню ретельно промити водою, витерти насухо. Місця обробки просочити мінеральною або рослинною оливою.

Примітки

Засіб не впливає на метали і сплави, що не містять у складі заліза, а також леговані сталі з вмістом хрому і нікелю більше 2%.

Упаковка

10 мл, флакон XS 80206

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Володимир
  5 stars
  Приобретал для воронения конструкционной стали, ст3-ст20. Отлично работает. Можно добиться различных оттенков. Цена/качество оправдано
 • Геннадий
  5 stars
  Средство пришло быстро. Пробовал заворонить дульный срез воздушки (после изготовления фаски) - металл чернеет буквально сразу после нанесения. На счет прочности покрытия пока сказать ничего не могу. Время покажет...
 • Александр
  5 stars
  Доставка очень оперативная. Что касается качества средства: покрытие внешне смотрится достойно (как и другие покрытия сделанные подобными средствами). Что касается его стойкости, - мне пока неизвестно (использовано для настенных образцов ММГ)
 • Александр
  5 stars
  Здравствуйте. Имеется в наличии воронилка NU-BLAK, но всегда хочется чего то лучшего. Решил приобрести SNIPEX. Воронил магазин МР-654/32 серии. Очень понравилось. Про устойчивость пока сказать ни чего не могу, но покрытие получается очень качественное на вид.
 • Денис
  5 stars
  Добрый день, после точечной пайки олово на клинке заворонит?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Засіб для вороніння металу не зреагує з оловом.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре