В процесі експлуатації автомобіля забруднюється не тільки трансмісія і двигун машини. На жаль, неминуче також є засмічення кондиціонера. Як усунути відкладення всередині конструкції? Про це - далі в статті.

Очисник кондиціонера автомобіля ХАДО:

Переваги.

Сучасний ринок автохімія рясніє засобами, призначеними для очищення механізмів без їх розбирання. Виходячи з численних відгуків автомобілістів, можна з упевненістю заявити про те, що продукція компанії ХАДО є однією з кращих у своєму роді. Саме тому далі ми поговоримо про властивості очисників автокондиціонерів виробництва ХАДО. Обслуговуючи кондиціонер своєї машини таким очисником ви можете розраховувати на:

  • Швидке і ефективне усунення забруднень і забезпечення припливу свіжого повітря;
  • Дезінфікуючі властивості засобу;
  • Знищення грибків і бактерій і запобігання ризику розвитку алергії та інших хвороб верхніх дихальних шляхів;
  • Очищення кондиціонера від будь-якого типу відкладень і забезпечення ефективної його роботи;
  • Видалення затхлого запаху;
  • Утворення захисної бактерицидної плівки безпосередньо на випарнику кондиціонера і повітряних каналах.

Що стосується застосування засобу, тут все дуже просто. Достатньо розпилити вміст балона в дефлектор кондиціонера, використовуючи для цього трубку-подовжувач. Через 15-30 хвилин необхідно запустити двигун і дати йому попрацювати приблизно 3-4 хвилини. І ще один важливий момент, перед очищенням не забудьте включити вентилятор кондиціонера.

Де купити очисник автокондиціонера?

Якщо ви хочете придбати якісний очисник автокондиціонера відмінної якості і за розумною ціною і до того ж зробити покупку швидко і зручно в режимі онлайн - ласкаво просимо в наш інтернет-магазин на сайті xado.ua. Відмінний сервіс, широкий асортимент товарів і прийнятні ціни вам гарантовані.