Система вентиляції та кондиціонування

Наявність кондиціонера в автомобілі важливий фактор під час покупки автомобіля. Однак не потрібно забувати, що система кондиціонування теж вимагає якісного своєчасного обслуговування.

Засоби ХАДО для систем вентиляції та кондиціонування автомобіля спеціально розроблені для створення комфортних умов в салоні і підтримки кондиціонера автомобіля в працездатному стані.

Очисник автомобільних кондиціонерів (пінний) допоможе швидко і ефективно усунути забруднення в системі і забезпечити приплив свіжого повітря.

Антибактеріальний очисник системи вентиляції автомобіля очистить і продезинфікує повітря, позбавить систему від грибків і бактерій, нейтралізує неприємний запах.

Якщо необхідно провести дозаправку системи кондиціонера фреоном, потрібно додати в систему ХАДО Фреон автомобільний R-134а або ХАДО РЕФРИЖЕРАТОРНИЙ 134a & Oil (газ-холодоагент з оливою).

Під час заправки кондиціонера необхідно використовувати Тест-коннектор. Якщо треба заправити систему оливою рекомендується застосувати Refrigeration Oil 100 - синтетична олива.