Трансмісія

Загула коробка передач? Присадки в коробці передач - то, що потрібно. Ревіталізант ХАДО для КПП компенсує знос і забезпечить дбайливий догляд за поверхнями тертя деталей. Присадка ХАДО для КПП діє на атомарному рівні, захищаючи вузли машини від зношування і відновлюючи пошкоджені робочі поверхні за рахунок утворення на них нового захисного покриття з металокераміки. Варто відзначити, що своєчасна обробка вузла ревіталізантом збільшує термін його служби приблизно в 2-4 рази.

Присадка ХАДО для КПП: переваги.

Якщо ви хочете усунути шум і гул коробки передач, не вдаючись до розбирання агрегату і капітальний ремонт, присадка в коробці - кращий вихід з положення. Існують різні види ревіталізантов, застосовувати які рекомендується в окремих випадках. Мова йде про класичну і посилених присадках, а також екземпляри третього покоління, який має з своїм складом кондиціонер метал.

Важливо відзначити, що продукція ХАДО вигідно відрізняється від інших брендів. Так, заливаючи масло ХАДО в коробку на самому початку експлуатації автомобіля, ви можете вважати, що деталі двигуни пройшли ревіталізацію. Справа в тому, що моторні масла в коробку від ХАДО містять ревитализант, який захищає від поточного зносу і допомагає значно продовжити ресурс вузла. Однак якщо заливка масла ХАДО не збігається з початком експлуатації авто, для ревіталізації агрегату трансмісії знадобиться гель, а не масло.

Де купити ревитализант для КПП ХАДО?

У нашому інтернет-магазині на сайті xado.ua вашій увазі представлений великий онлайн-каталог автохімії ХАДО. Якщо ви хочете швидко купити ревитализант для КПП високої якості і за розумною ціною, наш інтернет-магазин - то, що ви шукаєте.