Паливна система

Експлуатація автомобіля вимагає дбайливого догляду, який включає своєчасну заміну масла. Однак найчастіше автомобілісти забувають про графік зміни мастильного матеріалу або використовують неякісну продукцію. В результаті лакові відкладення всередині впускного колектора, нагар на дні поршнів і в камері згоряння стають причиною поломки головної рушійної сили машини. В такому випадку автомобіль терміново потрібно очищення паливної системи.

Як чистити паливну систему?

Чіткі приписи на рахунок періодичність очищення немає. Однак фахівці радять влаштовувати профілактику для агрегатів авто не тільки в міру необхідності. Серед способів очищення двигуна від коксу (нагару) найбільш оптимальним є використання спеціальних засобів автохімії - присадок в паливо. Присадки для очищення паливної системи розроблені фахівцями і призначені для очищення і захисту елементів паливної системи без розбирання мотора.

Комплексний очисник паливної системи при постійному використанні підтримує деталі паливної системи в ідеальній чистоті і захищає їх від корозії. Крім того, присадки в пальне покращують динамічні характеристики автомобіля, знижують витрату пального і піднімають потужність мотора.

Багато автовласників досі недовірливо ставляться до інноваційних технологій, задіяним у виробництві присадок в паливо. Головне побоювання автомобілістів є ймовірність закупорки паливної системи відкладень з паливного бака і карбюратор. Однак практика показує, що використовуючи якісні присадки до дизельного палива, промивання паливної системи дизельного двигуна проходить успішно. Те ж саме стосується агрегатів, що працюють на бензині. Особливо актуальне використання присадок в дизельне паливо взимку, оскільки в холодну пору року навантаження на вузли автомобіля збільшується, і відповідно, ймовірність поломок також підвищується.