Система охолодження

Присадки для системи охолодження двигуна.

Головне завдання системи охолодження автомобіля - забезпечення оптимального режиму для нормального функціонування двигуна. Всі процеси, які відбуваються всередині двигуна, пов'язані з високим рівнем температури. З цієї причини безперебійної роботи мотор вимагає охолодження. Для того, щоб система охолодження працювала чітко і злагоджено, необхідна регулярна діагностика та своєчасне проведення техобслуговування. Такі заходи допоможуть вчасно усунути несправність, уникнувши необхідності в капітальному ремонті. На сьогоднішній день використовують різноманітні присадки в радіатор для очищення системи охолодження або для усунення течі антифризу.

Промивання радіатора охолодження двигуна за допомогою автохімії.

Промивання системи охолодження авто з використанням спеціальних засобів актуальна при перегріванні двигуна і підтікання рідини з радіатора. Якісний очищувач системи охолодження двигуна з легкістю забезпечить оптимальний режим теплової роботи мотора і перешкоджатиме формуванню відкладень в системі. Препарат Герметик радіатора допоможе своєчасно усунути утворилася текти радіатора.

Де купити присадки в системі охолодження авто?

В інтернет-магазині автохімії на сайті xado.ua вашій увазі пропонується широкий асортимент присадок в радіатор відмінної якості і за дуже демократичними цінами. Концентрати антифризу, готові до застосування, масла, очисники, ревіталізанти, автокосметика і багато іншого - в онлайн-каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете будь-яку автохімію для обслуговування вашої машини.