Рульове управління

Рульове управління автомобіль: присадки, масло, рідина.

Система рульового управління автомобіль - найважливіша складова механізм, що призводить машина в русі. Про засоби, які допомагають усувати неполадки рульового управління - далі в статті.

Присадки в гідропідсилювач.

Присадки в гідропідсилювачі використовує для того, щоб захистити від зношування насоса гідропідсилювача керма і відновити його функціонування без розбирання агрегату. Як це працює? Ревіталізант для гідропідсилювача керма створює на поверхнях пар тертя насоса захисний шар металокераміки, усуваючи знос і значно покращуючи роботу гідрообладнання. Використовуючи такий засіб, ви зможете розраховувати на:

  • Зниження зусилля на кермі;
  • Збільшення продуктивності насоса;
  • Підвищення чіткості роботи гідросистеми;
  • Зниження шуму і вібрації;
  • Захист деталі від зношування при кратковресенной експлуатації з низьким рівнем оливи.

Рідини для гальмівних систем.

Гальмівні рідини покликані забезпечити надійне і правильне функціонування гальмівної системи. Саме від якості рідини залежить ефективність гальмування. Вузькість цільового призначення цього засобу зовсім не робить його другорядним. Так, масло або антифриз низької якості погіршують роботу двигуна, а погана гальмівна рідина може привести до аварії.

Гідравлічні масла.

Гідравлічні масла ХАДО являють собою спеціальні рідини з вмістом ревіталізантов і присадок, що поліпшують роботу гідравлічних систем. Масла використовує для застосування в автоматичних коробках передач, підсилювачі керма і інтегрований гідравлічні системи. Купити гідравлічне масло та інші засоби для оптимізації функціонування системи рульового управління можна в магазині автохімії на сайті xado.ua.