Стару добру мудрість про те, що зустрічають по одягу в повній мірі можна віднести до зовнішнього вигляду автомобіля. Перше знайомство, перше враження від машини-це її зовнішній вигляд, стан кузова і стекол.

Скло - це перш за все огляд, а значить, безпека водія, пасажирів та інших учасників руху.

ХАDО пропонує літні та зимові (незамерзаючі) рідини для очищення стекол як готові до застосування, так і у вигляді концентрованих складів. Стеклоомивайкі «Червоний пінгвін» мають сильний миючий ефект, не містять метилового спирту і нешкідливі для здоров'я. Зверніть увагу, що застосування концентрованих засобів дає значну економію в ціні.

Знищувачі слідів комах незамінні в літню пору. Вони легко, швидко і безпечно очищають скло, метал, лакофарбове покриття, пластикові, нікельовані і хромовані деталі автомобіля.

Рекомендуємо завжди мати в салоні такі кошти, як «Антидождь» і «Антітуман». З їх допомогою легко і просто поліпшити вологовідштовхувальні властивості стекол в сиру і дощову погоду і зробити керування автомобілем більш комфортним.

Позбутися від сажі, слідів масла і непривабливих бітумних плям на кузові допоможе «Антібітум». «Кондиціонер гуми і пластика» поверне первісний колір і блиск покришок, бамперів і молдингам.

Металеві, хромовані, пластикові, лакофарбові, гумові, скляні поверхні завжди будуть мати новий і ошатний вигляд завдяки засобам для кузова від ХАДО.