Засоби для чищення кузову і салону

Самостійна чистка салону автомобіля!

Більшість автовласників дуже цінують свою машину, оскільки придбання авто - одне з найбільших матеріальних вкладень. Саме тому підтримування чистоти і порядку в автомобілі має стати для кожного автомобіліста першочерговим завданням. Тим більше, що чистота в салоні не тільки забезпечує естетичний зовнішній вигляд, але і оберігає електричну проводку від негативного впливу пилу. Варто також відзначити, що забруднені стекла призводять до обмеженої видимості, а це найпоширеніша причина аварій на дорогах. Як же почистити салон автомобіля самостійно і добитися відмінних результатів, заощадивши гроші? Про це - далі в статті.

Чистка салону своїми руками.

На сьогоднішній день, існує безліч засобів автохімії, які призначені для чищення салону авто. Єдине, що потрібно для успішної прибирання салону - придбати потрібні миючі засоби і робити все, дотримуючись певний порядок. Отже, чистка салону автомобіля проводиться в три етапи:

  • Прибирання сміття;
  • Вологе прибирання;
  • Хімічна чистка за допомогою спеціальних засобів.

Перші два етапи можна вважати попередніми, але це не применшує їх важливість. Приберіть з салону авто все зайве, пропилесосьте підлогу і всі щілини. Для того щоб прибирання було якісної, рекомендується прибрати килимки і зняти сидіння. Вологе прибирання допоможе позбутися від пилу, витирати ону потрібно мінімум раз на тиждень.

Хімічне чищення

Перш ніж приступити до чищення, подбайте про наявність необхідних коштів. Вам знадобиться піна для чищення салону, спеціальний розчин для миття скла і засіб по догляду за пластиком (для чищення панелі приладів). На сьогоднішній день продаж автохімії - поширений бізнес, тому купити шампунь, рідину для омивання скла та інші засоби не складе труднощів. Багато автовласників задаються питанням, ніж прибрати бітумні плями.

Сучасні засоби для хімчистки містять активні компоненти, здатні впорається з будь-якими забрудненнями. Все, що потрібно - це автокосметика автохімія з найближчого спеціалізованого магазину. Якщо ж ви хочете купити все швидко і зручно, в режимі онлайн, рекомендуємо відвідати інтернет магазин автокосметики та автохімії на сайті xado.ua.