Пластик і гума

Догляд за пластиковими елементами салону.

Обслуговування автомобіля не обмежується ремонтом вузлів і заміною оливи. Досвідчені автомобілісти знають, що турботи і уваги вимагає також і салон машини. Догляд за салоном включає не тільки усунення пилу і чистку килимків, належну увагу варто приділяти і пластиковим елементам внутрішнього простору авто. З пластика зазвичай виконані приладова панель, стельові панелі, центральна консоль, карти дверей, задня полка. Як же правильно доглядати за всіма цими поверхнями? Про це - далі в статті.

Чистка пластика салону автомобіля.

Пластикові елементи салону авто потрібно регулярно очищати від пилу і бруду за допомогою води і губки або звичайної ганчірки. Щоб після вологого прибирання на поверхні не залишилося розводів, рекомендується насухо витирати пластик ганчіркою з сухої чистої тканини. Міняйте воду і полощіть ганчірку якомога частіше - така міра допоможе уникнути потрапляння в губку дрібних піщинок і, як наслідок, подряпин на пластикових елементах салону.

Для усунення пилу з пластика також рекомендується використовувати пилосос зі спеціальними насадками.

Якщо внутрішньосалонний простір автомобіля сильно забруднений, впоратися з прибиранням допоможе кондиціонер гуми і пластика. Використовуючи цей засіб, ви зможете відновити оригінальний колір пластикових і гумових виробів. Кондиціонером для гуми і пластика можна обробляти покришки, бампери, молдинги, корпуси дзеркал, торпедо та інші елементи авто. Використання кондиціонера гарантує:

  • Очищення мікротріщин і подряпин і їх заповнення;
  • Повернення початкового кольору і блиску;
  • Захист від спрацювання

Головною умовою комфорту всередині автомобіля є чистий і доглянутий салон, тому не забувайте приділяти увагу прибиранню внутрішнього простору машини.