Чистка шкіряного салону автомобіля.

Салон автомобіля зі шкіри заслужено вважається одним з найбільш презентабельних і затишних. Однак для того, щоб рівень комфорту в ньому залишався незмінним, необхідно періодично здійснювати чистку шкіряного салону. Найкращий варіант догляду за шкіряним салон авто є професійним чищенням в автосалоні. Але якщо ви хочете заощадити, і не проти приділити автомобілеві трохи вільного часу - можна почистити салон самостійно, використовуючи автохімію для шкіри.

Як же правильно усунути всі забруднення в салоні авто? Про це - далі в статті.

Правила чищення шкіряного салону машини.

Для ефективного очищення салону авто необхідна спеціальна автокосметика для шкіри. Перед застосуванням дію таких засобів потрібно обов'язково перевіряти на маленьких ділянках оббивки.

Автохімія для шкіряного салону повинна застосовуватися при температурі +15 - +25 градусів. Крім того, засіб для чищення шкіряного салону не можна наносити в надлишку і терти з великим зусиллям - це може привести до утворення плям і пошкодження матеріалу.

Варто відзначити, що перед чищенням салону спеціальними засобами також не завадить упевнитися в тому, що шкіра не покрита плівкою ПВХ. Капніть водою на поверхню оббивки, якщо вода вбралася нею - значить, плівки немає, і вам рекомендується використовувати автохімію для шкіри. В іншому випадку, для чищення салону вибирайте хімічні засоби, призначені для вінілових поверхонь.

Найбільш прийнятними для очищення шкіряного салону є м'які очисники. Застосування агресивної автохімії виправдане тільки в найзапущенніших випадках. Наприклад, якщо потрібно очистити оббивку салону від намертво прилиплої жувальної гумки, уникаючи шкідливого для шкіри шкрябання.