Засоби для догляду за салоном

Ретельно стежити потрібно не тільки за зовнішнім виглядом автомобіля, але і за його салоном, в чому незмінно допомагає автохімія. Купити засоби для догляду за салоном від ХАДО можна на сайті компанії або в магазинах. Саме там якість товарів буде вищою за все, до того ж ви відразу зможете порадитися з менеджером або консультантом щодо сумісності засобу і салону машини.

Чистка салону автомобіля - досить простий процес, який потрібно проводити регулярно. Внутрішні поверхні, наприклад, шкіра або пластик, псуються не менше, аніж зовнішні покриття. Занадто часто проводити обробку хімічними засобами не варто, це може нашкодити салону. Але як мінімум раз на півроку-рік слід чистити машину як зовні, так і всередині.

В асортименті компанії XADO є різні варіанти, за допомогою яких проводиться чистка. Салон слід тримати в порядку не тільки для краси, а й для безпеки. Занадто стерті шкіряні сидіння будуть сильно ковзати, що зробить водіння більш небезпечним. У старих необроблених покриттях можуть завестися шкідливі мікроорганізми, які загрожують здоров'ю водія і пасажирів.

Розберемося з тим, як чистити салон і якими засобами це можна робити.

Як чиститься салон автомобіля

Майже всі очисники працюють за одним принципом. Досить нанести на внутрішню поверхню засіб, за 5-10 хвилин  насухо витерти ганчіркою. Чищення салону, ціна якого у великих сервісах дуже серйозне, може бути виконане і на дому. Витирати автохімію варто нетканими матеріалами, типу байкових рушників або паперових салфеток.

Очисники від ХАДО діють дуже дбайливо, навіть якщо їх залишити в салоні на довгий час. Пластик, хром, шкіра, дерево - будь-яка поверхня залишиться чистою і непошкодженою після обробки. Чистка салону автомобіля автохімією не дає вторинних плям, тому засоби можна використовувати як концентрат або розбавлений автошампунь широкого спектру дії.

Обробляти салон можна засобами в різних упаковках. Товари з категорії «Автохімія» купити можна в простих упаковках, з тригером або без, а також в аерозольних балонах. Останні дуже зручні для використання, досить просто розпилити засіб на поверхню. Якщо дати аерозолю висохнути, то він дасть глянсовий блиск, якщо ж витерти відразу, то вийде матова поверхня.

Упаковки з тригерами також дуже зручні і корисні. За їх допомогою проводиться ароматична чистка салону. Ціна на такі засоби трохи вища, але і користі від них більше. Тригерна автохімія й лосьйони мають свій приємний аромат, виводять застарілі неприємні запахи і служать в кілька разів довше, ніж стандартні поліролі. Захисні властивості у таких засобів також кращі.

Салонна автохімія - купити і вибрати

У салонах ХАДО можна купити різноманітну автохімію для салону. Наприклад:

  • Засоби для шкіри. Підходить для штучних і натуральних салонів, захищає від розтріскування і очищає поверхні.
  • Кондиціонери шкіри. З їх допомогою проводиться хімічне чищення. Салон зі шкіри стане більш яскравим і блискучим після обробки.
  • Поліролі. Можна обробляти дерев'яні та пластикові панелі, в тому числі - приладові. Чистить, захищає і ароматизує салон.
  • Універсальні мастила. Чистка салону автомобіля потрібна ще і рухомим елементам. Мастила призначені для важелів, ручок, тросів і пар тертя.