Засоби для миття скла автомобіля

Рідина для омивача.

Рідина для бачка омивача — засіб з високим концентратом активно діючих очисних компонентів. Концентрат незамерзаючої рідини легко розчинний у воді. Він призначений для безпосереднього використання в автотехніці. У зимовий період потрібно приділяти особливу увагу догляду за автомобілем. Замерзлий бачок омивача може стати справжньою проблемою для автомобіліста, особливо якщо у нього під рукою не виявиться незамерзаючої рідини.

«Незамерзайка» має низку корисних властивостей. Йдеться про:

  • Здібності перешкоджати замерзанню склоомивача;
  • Нейтральність що до лаків, гумі та пластмаси;
  • Активний очищувальний ефект;
  • Універсальне і швидке змішування;
  • Підвищення безпеки пересування, завдяки відмінній видимості.

Як бачите, купити рідину длям омивача - це першочергове завдання автомобіліста напередодні холодів.

Незамерзаючі рідини склоомивача ХАДО.

Асортимент продукції ХАДО включає незамерзаючі рідини, що мають потужний миючий ефект і призначені спеціально для очищення стекол в низьких температурних умовах. Найбільш популярними серед «незамерзайок» ХАДО є рідина, Красний Пінгвін і рідина XADO -120 °С. Обидві рідини ефективно впоруються з видаленням льоду і памороззю, перешкоджають утворенню нальоту на поверхні скла і нейтральні до лакофарбового покриття, гуми і пластика.

Де купити якісні незамерзаючі рідини?

Якщо ви намагаєтеся знайти надійний інтернет-магазин автохімії, використовуючи пошуковий запит «куплю рідину, що не», то ви потрапили за адресою. У нашому інтернет-магазині до вашої уваги пропонується великий електронний каталог якісної автохімії. Асортимент включає не тільки незамерзаючі рідини для бачка омивача, але також присадки JET 100, кондиціонери металу, засоби для догляду за салоном авто, очисникиа різних систем машини і багато іншого.