Засоби для догляду за автомобілем в зимовий період.

Кожен сезон характеризується певними погодними умовами. Для літнього періоду властива спека, для весни та осені - опади і зміна температур, а для зими - холод. Саме взимку автомобіль потребує підвищеної уваги свого власника і особливого догляду. Які засоби необхідно використовувати для обслуговування авто взимку? Про це - далі в статті.

Підготовка до зими: що потрібно мати при собі?

До приходу зими власники автомобілів готуються дуже ретельно. Крім зміни літньої гуми на зимову, автомобілістам необхідно поміняти тканинні килимки на гумові, а також провести повноцінну діагностику, щоб упевнитися в справності всіх вузлів автомобіля. Крім того, під рукою завжди потрібно мати автохімію, яка допоможе усунути наслідки впливу низьких температур. Мастило для замків автомобіля, очисник кондиціонера для шин і антикорозійні присадки в оливу кращі помічники водія взимку.

Мастило для замків дверей швидко розморозить скуті льодом деталі механізмів і зробить їх рухливими. Крім того, зимове мастило для замків надає протикорозійної дії. Кондиціонер гуми і пластика призначений для очищення і захисту бічних поверхонь автошин, а також пластикових деталей автомобіля. До його складу входять активні речовини, які потрапляють в мікротріщини і подряпини, заповнюючи їх і ефективно усуваючи забруднення. Крім того, кондиціонер гуми покращує структуру гуми, що дуже важливо для експлуатації авто в зимовий період. Антикорозійні присадки в моторній оливі перешкоджають утворенню корозії на металевих деталях двигуна, створюючи на поверхні металу плівку, яка гарантує протикорозійний ефект.

Де купити засоби для догляду за машиною?

В інтернет-магазині автохімії на сайті xado.ua вашій увазі представлений широкий асортимент товарів. Якщо вам потрібно антикорозійні присадки, мастила для дверних замків, очисники шини, кондиціонер хром та інші засоби для догляду за машиною відмінної якості і за прийнятною ціною, то наш інтернет-магазин — те що ви шукаєте.