Поліролі для кузова автомобіля.

Будь-який автомобіль після тривалої експлуатації неминуче втрачає свій первинно привабливий зовнішній вигляд: кольори тьмяніють, а поверхня кузова покривається дрібними подряпинами. Однак не все так погано, як може здатися на перший погляд. Адже початкову зовнішність вашої машини цілком реально відновити, використовуючи сучасний поліроль для авто. Спеціальна поліроль для кузова не тільки здатна додати поверхні автомобіля блиску і колишньої насиченості кольору, а й захистити кузов від корозії і механічних пошкоджень. Перш ніж вибрати і купити поліроль для авто, визначтеся, для яких цілей ви хочете її застосувати.

Типи поліролей:

Поліроль може бути призначена для механічної обробки, ручного догляду або захисту поверхонь авто. Крім того, поліролі можуть бути рідкими, твердими і кремоподібними. Кожному типові поліролей притаманні певні переваги і недоліки.

Так, найбільш зручними для застосування вважаються рідкі склади, проте економічними їх не назвеш. Поліролі аерозольного типу будуть ефективними лише за умови високого вмісту в них великої кількості силіконів і силіконових смол. Що стосується твердих поліролей, їх вважають найбільш дієвими засобами для відновлення насиченого кольору і блиску кузова автомобіля. Однак для того, щоб використовувати тверді склади, необхідно мати певні навички, тому найчастіше ці поліролі застосовують в спеціалізованих автосервісах.

Існують також спеціальні засоби для догляду за пластиковими деталями салону, шкіри і приладової панелі - поліролі торпеди. Вони допоможуть зберегти торпеду від спрацювання і відновити структуру матеріалу, а також захистити від різноманітних забруднень. Крім того, поліроль для торпеди автомобіля надає антистатичного ефекту. Купити поліроль для кузова і салону авто відмінної якості і за прийнятною ціною можна в нашому інтернет-магазині на сайті xado.ua.