Очисники

Засоби по догляду за автомобілем: для чого потрібні очисники?

Експлуатація автомобіля призводить до неминучого його забруднення. Погіршує ситуацію стан вітчизняних доріг. Будівництво та ремонт останніх, з одного боку, викликає у водіїв захват. Однак варто їм лише проїхатися на автомобілі по дорогах, нещодавно залитий бітумом, як все водійське захоплення випаровується. Замість цього виникає питання: «Як видалити бітумні плями з поверхні авто?». До слова, в зимовий період утворення бітумних плям на авто - взагалі звичайна справа. Частинки бітуму, який потрапляє на кузов з асфальтного покриття, незабаром перетворюється в плями. Друга причина для водійського занепокоєння — брудні колісні диски. Автодиски необхідно очищати не тільки заради естетичного ефекту, а й щоб уникнути корозії і передчасного спрацювання.

Як боротися з бітумними плямами і забрудненнями на колісних дисках?

Сучасний ринок автохімії допомагає автомобілістам швидко і ефективно впоратися із проблемою очищення кузова і колісних дисків авто. Спеціальний очисник бітумних плям швидко і безпечно очистить всі забруднені поверхні, включаючи скло, метал, хромовані деталі і лакофарбове покриття. Крім того, видалення бітумних плям таким засобом допоможе впоратися зі слідами сажі і оливи. Очищення литих дисків також рекомендується здійснювати за допомогою автохімії. Кращі засоби для очищення литих дисків є концентрати-очисники, які ефективно боряться із брудом, кіптявою, оливними забруднення і бітумними плямами. Очищення колісних дисків рекомендується поєднувати з чищенням бічних поверхонь шин. З цим завданням відмінно впорується очисник-кондиціонер для шин.

І ще один важливий момент – не економте на автохімії, адже очищення дисків автомобіля та інших поверхонь береже вашу машину від корозії і поломок, а значить, очисники повинні бути відмінної якості.