Засоби для догляду за кузовом

Як часто ви миєте свою машину? Напевно регулярно, тому що від цього залежить зовнішній вигляд і стан кузова. Але що, якщо ми запитаємо про інше оброблення зовнішніх поверхонь? Адже догляд за кузовом включає не тільки просту мийку водою, а й ретельну обробку шампунями, поліролями та іншими засобами. Багато хто вважає їх примхою багатих, але ми стверджуємо, що вони необхідні.

Подумайте самі, адже покриття автомобіля - це не герметичний шар без вад. У ньому теж є тріщини і пори, в які може потрапляти сміття і пил. Тому дуже важливо купити поліроль або шампунь, обробити ними автомобіль і захистити його від небезпечних впливів зовнішнього середовища. У компанії XADO є окрема сторінка в каталозі товарів, присвячена автохімії для кузова.

У розділі ЗАСОБИ ДЛЯ КУЗОВА ви знайдете багато корисної продукції, яка неодмінно зацікавить вас. Кондиціонер гуми і пластика, засіб для видалення бітумних плям, антигравій, покриття для кузова, шампунь, пластикор і очисник — все це і багато іншого в інтернет-магазині ХАДО. Оптом і в роздріб автохімія ХАДО для вас.