Будь-який автомобіліст знає, що машина - це не тільки зовнішній вигляд. Внутрішні частини, наприклад, салон, псуються і втрачають презентабельність чи не швидше, ніж зовнішня поверхня кузова. Впоратися із забрудненнями допоможе автохімія для салону автомобіля, знайти яку можна в компанії ХАДО. У виробника є різні засоби: поліролі, мастила, очисники.

Чистити салон потрібно як мінімум раз на рік, а краще - раз на півроку. Найчастіше немає сенсу, а рідше - небезпечно. Без ретельного догляду шкіра може потріскатися, а в тканинах можуть завестися паразити. Від неприємностей врятує регулярне миття салону або хоча б волога чистка. Давайте розберемося, як її правильно проводити і які засоби для цього можна купити у компанії ХАДО.

Чистка салону - порядок

Загальний принцип дії всіх засобів для чищення однаковий. Для їхньої ефективної роботи досить розпилити або нанести за допомогою м'якої тканини очисник на поверхню салону. Після цього потрібно залишити його на 5-10 хвилин, а потім витерти вже сухою ганчіркою. Автохімія для салону автомобіля стійка до будь-яких тканин, але радимо витирати засіб нетканими матеріалами, наприклад, байковим рушником.

Якщо ви вибрали очисник в простій упаковці з тригером, то можна провести ароматичне очищення. У таких засобів є свій аромат, який прибирає сторонні запахи, та й чистка салону буде ефективніша. В упаковках з тригером засобів вистачає в декілька разів довше, вони забезпечують кращий захист, але і коштують трохи дорожче стандартних очисників.

Ще один варіант упаковки - аерозольний балон. Мийка салону таким засобом набагато зручніша, ніж очисником в звичайному флаконі. Досить розпилити аерозоль на потрібну поверхню і дати висохнути, тоді вийде блискучий глянсовий ефект. Якщо ж витерти аерозоль відразу, то вийде матова поверхня. Вибирайте найзручніший очисник, який є в магазинах ХАДО!

Автохімія для салону автомобіля - засоби і категорії

З найпопулярніших засобів варто виділити:

  • Автохімія для шкіри. Їй можна обробляти і натуральну шкіру, і штучні поверхні. Автохімія рятує від тріщин і прибирає бруд.
  • Кондиціонери шкіри. Додаткові засоби для хімічної обробки. Кондиціонери додають блиску і яскравості шкіряним поверхням.
  • Мастильні матеріали. Найпопулярніша автохімія для салону автомобіля. Знижує спацювання і тертя ручок, замків, будь-яких рухомих деталей.
  • Полірувальна автохімія. Засоби для поліпшення зовнішнього вигляду пластикових і дерев'яних частин салону. Допомагає очистити і захистити їх.

Чистка салону - важливий процес і всі засоби для неї ви знайдете в магазинах або на сайті ХАДО. У фірмових точках продажу ціна на очисники найнижчі, а якість товарів підтверджено сертифікатами.