Мити кузов машини потрібно не простою водою, а автошампунями та поліролями. Без їх використання не вийде повністю впоратися з брудом. Чистка кузова повинна проводитися регулярно, хоча б раз на півроку, а краще - після кожного забруднення.

Кращі засоби для захисту і очищення автомобіля зовні - це автохімія. Кузов підпадає під вплив пилу і бруду, які залишаються в тріщинах і мікроскопічних сколах. Для його ефективного очищення радимо купити шампунь і застосовувати його під час мийки. Після цього варто знайти поліроль, яка створить захисний шар і не дасть з'явитися новому брудові.

Мийка кузова - види автохімії

В першу велику групу входять автошампуні. Не варто використовувати їх під час кожної планової мийки, але кожен другий-третій раз не забувайте про ці засоби.

Класичні автошампуні дозволяють вивести бруд і створити слабкий захисний шар. Чистка кузова шампунями з очисником дозволяє домогтися більш стабільного захисту, а за допомогою безводних змивів можна прибрати маленькі плями в складних місцях.

Друга велика категорія засобів для кузова - це поліролі. Виділяють кілька десятків їх видів, хоча всі вони входять в категорію «автохімія». Кузов найкраще очищати шампунями, а ось поліролі знадобляться для його захисту. Найпотужніші продаються під назвою «Top Sealers», їх можна використовувати під час консервації. Якщо потрібно відновити колір кузова, то вибирайте кольорозбагачувальні поліролі, для додавання приємного блиску - воскові, для швидкої обробки - експрес.

Крім двох згаданих категорій є ще й різноманітні допоміжні засоби: для стекол, коліс, поверхонь із пластику, дерева, вінілу, хрому, гуми. Якщо вам потрібна мийка, кузов вже дуже брудний, а часу і коштів небагато, то звертайтеся в магазин ХАДО. Там вам допоможуть вибрати найдоступніші засоби екстра-класу для очищення автомобіля .