Засоби для автомийок

Автохімія для автомийки.

Напевно, тільки автомобіліст-початківець може бути впевнена в тому, що обслуговування машини включає в себе лише заливання бензину, оливи та гальмівної рідини, а також легке прибирання підручними засобами. У той же час досвідчені автовласники підтверджують, що автомобіль потребує особливого догляду з використанням спеціальних засобів.

Засоби для автомийки та їх властивості.

На сьогоднішній день, обслуговування автомобіля складно уявити без автохімії, застосування якої гарантує збереження зовнішнього вигляду машини і поліпшення її експлуатаційних характеристик. Більш того, спеціальні засоби для догляду за автомобілем економлять час і гроші автомобіліста, які могли б піти на поїздки на СТО і дрібний ремонт. Так, очисник двигуна від оливи, бруду і пилу значно збільшує ресурс функціонування агрегату, відновлюючи його тепловіддачу.

Однак, майте на увазі, що очищення автомобільної оливи з поверхні двигуна - процедура не автокосметична, тому використовувати подібні очисники потрібно з усією можливою обережністю. Експерти сходяться на думці, що очищення дисків автомобіля треба робити за допомогою виключно спецзасобів, а не побутової хімії. Також рекомендується застосовувати хімію для чистки салону і стекол.

Де купити автохімію для миття машини?

На сьогоднішній день, набагато зручніше робити покупки автохімії в інтернет-магазинах. Ціни на продукцію в онлайн-магазинах набагато нижчі, а вибирати потрібний засіб для догляду за машиною можна скільки завгодно, гортаючи онлайн-каталог і порівнюючи технічні та експлуатаційні характеристики товарів, які вас зацікавили. В інтернет-магазині автохімії на сайті xado.ua вашій увазі пропонується широкий асортимент продукції. Автохімія для стекол, засоби для чищення салону автомобіля, автохімія для безконтактної мийки - все це можна придбати у нас за прийнятними цінами.